BMW X4 2016

2.0 Nafta 140 kW

Kód motoru: B47D20A

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
140 kW
Výkon (190 k)
~2 000 cm³
Objem
5,2 l/100 km
Ø spotřeba
137 g/km
Ø CO₂
212 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 822 kg· rozvor 2 810 mm· délka 4 671 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
41
V provozu
37
Způsobilost na STK
96,8 %
STK kontrol
253

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 253 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 390 828 Kčmedián 430 000 Kčdo 453 798 Kč

V nabídce BMW X4 ročníku 2016 obsadila motorizace 2.0 Nafta 140 kW první pozici: 41 vozů (64,1 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem B47D20A.

Tato motorizace96,8 %
Ročník celkem94,9 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem94,8 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,3 %
100-200 000 km94,3 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,8 % (253 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 2,0 procentního bodu) mezi motory ročníku 2016 (ročník průměrně 94,9 %).

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti).

Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 3.0 Nafta 190 kW (95,7 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

15 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P22AE28×P00368×P00388×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 330 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

390 828
od Kč
430 000
medián Kč
453 798
do Kč

Při nájezdu kolem 180 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km536 000 Kč
150 000 km460 000 Kč
200 000 km403 000 Kč
250 000 km389 000 Kč
300 000 km331 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 140 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 430 000 Kč (při typickém nájezdu 179 547 km). Běžné rozmezí je 390 828–453 798 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2016 (440 000 Kč).

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 536 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 331 000 Kč.

Doporučení

V ročníku 2016 je to datově motor s nejlepšími čísly.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky BMW X4

Proklepněte konkrétní BMW X4 2016 2.0 Nafta 140 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.