BMW X4 2023
Způsobilé na 30 dnů 1,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti, z 146 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 1 063 291 Kčmedián 1 159 447 Kčdo 1 384 511 Kč
V roce 2023 eviduje registr BMW X4 67 vozů. V provozu jich zůstává 60 vozů (89,6 %); ze zahraničí dovezeno 17 vozů (25,4 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 210 kW (53,7 %), 2.0 Nafta 140 kW (19,4 %), 3.0 Nafta 250 kW (13,4 %).
Nejčastější barva je šedá (37,3 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 146 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2023 mělo plnou způsobilost 98,6 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 98,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2022 (96,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 24 309 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 15 339 až 37 372 km. To odpovídá asi 8 103 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (45,3 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 50 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 1 255 000 Kč |
| 50 000 km | 1 159 000 Kč |
| 75 000 km | 1 090 000 Kč |
| 100 000 km | 1 021 000 Kč |
| 125 000 km | 951 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena BMW X4 ročníku 2023 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 1 159 447 Kč (při mediánovém nájezdu 49 508 km). Běžné rozpětí je od 1 063 291 do 1 384 511 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 544 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 971 350 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 1 255 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 951 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení BMW X4 2023 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo94,1 % · 16 vozidel
- Slovensko5,9 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha36,3 % · 53 prohlídek
- Jihomoravský kraj29,5 % · 43 prohlídek
- Středočeský kraj14,4 % · 21 prohlídek
- ostatní19,9 % · 29 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá35,7 % · 25 vozidel
- Černá28,6 % · 20 vozidel
- Červená12,9 % · 9 vozidel
- Bílá11,4 % · 8 vozidel
- Modrá11,4 % · 8 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní BMW X4 2023
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.