Audi A7 2012

Evidováno
164
Způsobilost na STK
96,1 %
Ø nájezd (medián)
158 967 km
Dovezeno (48 ks)
29 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 1 449 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 285 678 Kčmedián 349 000 Kčdo 510 000 Kč

V roce 2012 eviduje registr Audi A7 164 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 135 vozů (82,3 %); ze zahraničí dovezeno 48 vozů (29,3 %).

Ročník 201296,1 %
Model celkem96,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi A7 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 4,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,8 % -
6 let96,8 % -
8 let96,5 % -
10 let98,5 % -
12 let96,8 % -
14 let91,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 180 kW (51,2 %), 3.0 Nafta 230 kW (30,5 %), 3.0 Nafta 150 kW (11,0 %).

Barevně převládá šedá (18,9 %), druhá nejčastější je bílá (15,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 449 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 96,1 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 158 967 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 103 811 až 219 095 km. To odpovídá asi 11 355 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (50,8 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku11832,2 %
Výhledy10227,8 %
Identifikace vozidla8021,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav6718,3 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
82×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
40×
3
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
30×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
24×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
18×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
17×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
16×
8
Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1
15×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 016 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 180 kW8495,0 %352 614 Kč
3.0 Nafta 230 kW5097,5 %390 000 Kč

Cenový odhad

285 678
od Kč
349 000
medián Kč
510 000
do Kč

Při nájezdu kolem 241 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km439 000 Kč
200 000 km368 000 Kč
250 000 km347 000 Kč
300 000 km306 000 Kč
350 000 km292 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Audi A7 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 349 000 Kč (při mediánovém nájezdu 241 000 km). Běžné rozpětí je od 285 678 do 510 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 699 599 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 245 193 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 439 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 292 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Audi A7 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo68,8 % · 33 vozidel
  • Belgie6,3 % · 3 vozidla
  • Francie4,2 % · 2 vozidla
  • Itálie4,2 % · 2 vozidla
  • Slovensko4,2 % · 2 vozidla
  • ostatní země12,5 % · 6 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha34,6 % · 502 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,7 % · 285 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,9 % · 202 prohlídek
  • ostatní31,7 % · 460 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá18,9 % · 31 vozidel
  • Bílá15,9 % · 26 vozidel
  • Černá metalíza15,9 % · 26 vozidel
  • Černá14,6 % · 24 vozidel
  • Šedá metalíza14,0 % · 23 vozidel
  • ostatní20,7 % · 34 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
48,5 %
evidováno u 163 vozů
Tažné zařízení
19,0 %
evidováno u 64 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 46,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 94,9 %EURO 6 · 3,8 %EURO 4 · 1,3 %

Jiné ročníky Audi A7

Proklepněte konkrétní Audi A7 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.