J&J Kreuzberg spol. s r.o., Příčná 1269/11
Příčná 1269/11, 78401 Litovel
Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 224 856 prohlídek)
Způsobilost na STK 92,8 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 46 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Souhrn dat pro tuto stanici: 224 856 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 92,8 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 13 151 kontrol.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 26 859 prohlídek, které Příčná 1269/11, 78401 Litovel zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 11 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,6 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 108 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
238 256 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1059,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
37 560 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 167,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 689 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 7,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 224 856 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,3 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 420 | 92,7 % |
| 2009 | 7 368 | 91,9 % |
| 2010 | 7 967 | 91,9 % |
| 2011 | 8 505 | 93,2 % |
| 2012 | 9 747 | 92,8 % |
| 2013 | 10 403 | 93,2 % |
| 2014 | 11 854 | 93,3 % |
| 2015 | 13 720 | 92,3 % |
| 2016 | 14 612 | 90,6 % |
| 2017 | 14 092 | 91,7 % |
| 2018 | 14 409 | 90,6 % |
| 2019 | 14 450 | 93,0 % |
| 2020 | 13 884 | 93,8 % |
| 2021 | 15 162 | 94,6 % |
| 2022 | 15 661 | 93,5 % |
| 2023 | 13 721 | 94,8 % |
| 2024 | 14 086 | 93,0 % |
| 2025 | 13 623 | 92,2 % |
| 2026 | 10 172 | 93,2 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
J&J Kreuzberg spol. s r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 28651162
- Sídlo
- Litovel
- Telefon
- 585341253
- vladimir.jasek@iex.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Příčná 1269/11, 78401 Litovel.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Olomoucký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 64 998 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 36 810, tedy 56,6 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.kód 1.3.1.2.2 | 0,6 / 1 000 | 0,3 / 1 000 |
| Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.2.1.1.2 | 5,2 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna.kód 4.2.1.1.2 | 7,7 / 1 000 | 4,6 / 1 000 |
| Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.2 | 5,7 / 1 000 | 3,8 / 1 000 |
| U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj.kód 4.7.1.2.2 | 5,1 / 1 000 | 3,6 / 1 000 |
| V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné.kód 5.3.3.1.1 | 3,8 / 1 000 | 2,7 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.