Šternberská STK, s.r.o., Litovelská 14
Litovelská 14, 78501 Šternberk
Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 1,8 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 167 418 prohlídek)
Způsobilost na STK 94,4 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 37 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly ve Šternberku. Celkem je v ní 167 418 kontrol; plnou způsobilost má 94,4 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 20 453 prohlídek, které Litovelská 14, 78501 Šternberk zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 6 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 7,8 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 83 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
147 839 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 883,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
15 883 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 94,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
3 062 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 18,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 167 418 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,7 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 311 | 95,8 % |
| 2009 | 7 555 | 97,0 % |
| 2010 | 7 718 | 94,8 % |
| 2011 | 7 923 | 94,7 % |
| 2012 | 8 060 | 94,5 % |
| 2013 | 7 837 | 94,7 % |
| 2014 | 8 376 | 95,5 % |
| 2015 | 8 853 | 95,1 % |
| 2016 | 9 246 | 94,3 % |
| 2017 | 9 563 | 94,8 % |
| 2018 | 10 320 | 94,9 % |
| 2019 | 10 264 | 93,9 % |
| 2020 | 10 501 | 93,8 % |
| 2021 | 10 588 | 94,6 % |
| 2022 | 10 817 | 95,9 % |
| 2023 | 10 101 | 95,1 % |
| 2024 | 10 250 | 92,9 % |
| 2025 | 10 249 | 91,6 % |
| 2026 | 7 886 | 91,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
Šternberská STK, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 64088146
- Sídlo
- Šternberk
- Telefon
- 585 012 674
- vedouci.stksternberk@volny.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Litovelská 2585/14, 78501 Šternberk.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Olomoucký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 53 585 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 29 349, tedy 54,8 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou není funkční.kód 1.4.1.1.2 | 1,5 / 1 000 | 0,6 / 1 000 |
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.2 | 1,7 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3.kód 4.4.1.1.4 | 3,2 / 1 000 | 2 / 1 000 |
| U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.kód 4.7.1.2.1 | 80,4 / 1 000 | 52,6 / 1 000 |
| Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.kód 1.2.1.2.2 | 4,4 / 1 000 | 3,1 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.