Stanislav Pelant, Zbraslav 448
Zbraslav 448, 66484 Zbraslav
Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 2,6 % (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti, z 38 822 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,5 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 39 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Souhrn dat pro tuto stanici: 38 822 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 93,5 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 1 378 kontrol.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 2 853 prohlídek, které Zbraslav 448, 66484 Zbraslav zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v pátek kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||||||||
| út | ||||||||||||||||||
| st | ||||||||||||||||||
| čt | ||||||||||||||||||
| pá | ||||||||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 2 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,3 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 51 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
59 960 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1544,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
3 928 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 101,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
744 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 19,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 38 822 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,1 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 482 | 93,6 % |
| 2009 | 2 931 | 92,5 % |
| 2010 | 3 540 | 95,0 % |
| 2011 | 3 963 | 94,7 % |
| 2012 | 3 357 | 93,5 % |
| 2013 | 3 145 | 92,7 % |
| 2014 | 2 848 | 93,1 % |
| 2015 | 2 326 | 92,9 % |
| 2016 | 1 469 | 90,3 % |
| 2017 | 1 468 | 92,8 % |
| 2018 | 1 533 | 95,0 % |
| 2019 | 1 527 | 94,5 % |
| 2020 | 1 537 | 93,2 % |
| 2021 | 1 518 | 93,9 % |
| 2022 | 1 603 | 93,6 % |
| 2023 | 1 503 | 94,3 % |
| 2024 | 1 577 | 92,5 % |
| 2025 | 1 446 | 93,1 % |
| 2026 | 1 049 | 92,5 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
Stanislav Pelant
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 75095696
- Sídlo
- Zbraslav
- Telefon
- 546 213 323
- pelantstanislav@seznam.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Malinovského 448, 66484 Zbraslav.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Jihomoravský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 20 223 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 6 309, tedy 31,2 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Lanovody (bowdeny) vadné nebo poškozeny tak, že mají vliv na jejich funkci.kód 1.1.15.4.2 | 4,1 / 1 000 | 0 / 1 000 |
| Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.kód 1.1.6.2.1 | 117,1 / 1 000 | 22,3 / 1 000 |
| Brzdová hadice zkroucená, popraskaná nebo odřená tak, že je zasažena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.kód 1.1.12.2.2 | 3,6 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 3,9 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní.kód 2.1.3.1.1 | 7,8 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 4,7 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.