Terri, s.r.o., Hrbovická 2
Hrbovická 2, 40002 Ústí nad Labem
Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 1,9 % (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti, z 472 163 prohlídek)
Způsobilost na STK 92,8 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 52 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v Ústí nad Labem provedla 472 163 kontrol; medián doby kontroly je 52 min, plná způsobilost 92,8 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 58 939 prohlídek, které Hrbovická 2, 40002 Ústí nad Labem zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá | |||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,0 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 140 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
813 505 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1722,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
52 013 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 110,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
8 115 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 17,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 472 163 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,3 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 3 546 | 93,3 % |
| 2009 | 20 180 | 92,5 % |
| 2010 | 21 019 | 91,7 % |
| 2011 | 20 973 | 92,0 % |
| 2012 | 20 768 | 92,1 % |
| 2013 | 21 449 | 92,9 % |
| 2014 | 22 520 | 93,3 % |
| 2015 | 24 665 | 92,0 % |
| 2016 | 22 284 | 91,7 % |
| 2017 | 25 300 | 92,0 % |
| 2018 | 26 859 | 92,6 % |
| 2019 | 30 349 | 92,5 % |
| 2020 | 30 497 | 93,2 % |
| 2021 | 32 940 | 94,0 % |
| 2022 | 34 815 | 93,6 % |
| 2023 | 30 971 | 93,7 % |
| 2024 | 31 239 | 92,5 % |
| 2025 | 29 844 | 92,9 % |
| 2026 | 21 945 | 93,1 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
Terri, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25000829
- Sídlo
- Slaný
- Telefon
- 736613093
- vedouci.usti@terri.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, M2, M3, N1, N2, N3, O1, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 7 stanic: Netovická 350, 27401 Slaný, č. p. 283/2 a č. p. 87, 43401 České Zlatníky, Droužkovická 476, 43141 Údlice, Netovická 350, 27401 Slaný, Droužkovická 476, 43141 Údlice, Hrbovická 105, 40339 Chlumec.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Ústecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 156 095 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 78 368, tedy 50,2 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 2,6 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.3 | 2,3 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
| Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.kód 1.1.14.1.1 | 171,9 / 1 000 | 73,2 / 1 000 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.kód 6.1.2.1.1 | 121,6 / 1 000 | 53,3 / 1 000 |
| Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.kód 5.3.2.2.1 | 91,4 / 1 000 | 41,8 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.4.1 | 3,2 / 1 000 | 1,8 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.