S.T.K. Litoměřice s.r.o., U terez. křižovatky 176
U terez. křižovatky 176, 41201 Litoměřice
Způsobilé na 30 dnů 6,9 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 8,0 % bez plné způsobilosti, z 346 394 prohlídek)
Způsobilost na STK 92,0 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 39 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Litoměřicích. Celkem je v ní 346 394 kontrol; plnou způsobilost má 92,0 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 32 410 prohlídek, které U terez. křižovatky 176, 41201 Litoměřice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá | ||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,2 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 93 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
424 220 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1224,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
57 995 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 167,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 669 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 7,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 346 394 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,8 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 5 168 | 93,6 % |
| 2009 | 18 206 | 92,5 % |
| 2010 | 19 026 | 92,0 % |
| 2011 | 16 971 | 92,8 % |
| 2012 | 17 741 | 91,7 % |
| 2013 | 17 682 | 92,1 % |
| 2014 | 18 400 | 91,9 % |
| 2015 | 20 388 | 90,9 % |
| 2016 | 21 098 | 90,4 % |
| 2017 | 21 451 | 90,7 % |
| 2018 | 21 451 | 91,5 % |
| 2019 | 21 094 | 91,5 % |
| 2020 | 21 067 | 92,2 % |
| 2021 | 22 276 | 93,2 % |
| 2022 | 20 603 | 92,7 % |
| 2023 | 18 571 | 93,0 % |
| 2024 | 16 446 | 92,4 % |
| 2025 | 16 446 | 92,5 % |
| 2026 | 12 309 | 92,0 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
S.T.K. Litoměřice s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 63147718
- Sídlo
- Litoměřice
- Telefon
- 416 739 016
- stk-ltm@iol.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 4 stanic: Oblouková 1416/9, 40502 Děčín, Oblouková 1416/9, 40502 Děčín, U Terezínské křižovatky 179, 41201 Litoměřice.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Ústecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 96 472 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 53 182, tedy 55,1 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu.kód 6.1.1.2.1 | 161,2 / 1 000 | 25,5 / 1 000 |
| U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní.kód 5.1.2.2.1 | 4,9 / 1 000 | 2,5 / 1 000 |
| Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční.kód 1.4.1.1.1 | 4,5 / 1 000 | 2,4 / 1 000 |
| Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.2.1.1.2 | 5,4 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní.kód 2.1.3.1.1 | 5,2 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.kód 2.1.3.7.1 | 79,9 / 1 000 | 47,4 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.