Pavel Dražka, Nádražní ulice 1302
Nádražní ulice 1302, 34201 Sušice
Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 119 513 prohlídek)
Způsobilost na STK 94,3 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 32 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Sušici. Celkem je v ní 119 513 kontrol; plnou způsobilost má 94,3 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 16 705 prohlídek, které Nádražní ulice 1302, 34201 Sušice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||||
| út | ||||||||||||||
| st | ||||||||||||||
| čt | ||||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 5 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 3,0 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 49 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
226 335 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1893,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
16 979 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 142,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
703 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 5,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 119 513 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,2 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 583 | 96,1 % |
| 2009 | 3 428 | 89,9 % |
| 2010 | 4 008 | 90,2 % |
| 2011 | 4 900 | 91,3 % |
| 2012 | 5 407 | 93,4 % |
| 2013 | 5 426 | 94,2 % |
| 2014 | 6 034 | 93,0 % |
| 2015 | 6 793 | 93,4 % |
| 2016 | 6 568 | 93,5 % |
| 2017 | 6 869 | 93,1 % |
| 2018 | 7 066 | 94,8 % |
| 2019 | 7 614 | 94,7 % |
| 2020 | 7 838 | 94,2 % |
| 2021 | 7 534 | 95,7 % |
| 2022 | 7 695 | 96,6 % |
| 2023 | 8 386 | 96,1 % |
| 2024 | 8 426 | 95,2 % |
| 2025 | 8 508 | 95,6 % |
| 2026 | 6 430 | 95,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
Pavel Dražka
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 65577825
- Sídlo
- Žichovice
- Telefon
- 376323953
- info@stksusice.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Nádražní 1309, 34201 Sušice.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Plzeňský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 35 797 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 20 270, tedy 56,6 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.kód 6.1.2.2.1 | 125,7 / 1 000 | 37,7 / 1 000 |
| Netěsnost nápravy.kód 5.1.1.5.1 | 108,2 / 1 000 | 41 / 1 000 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.kód 1.1.11.3.1 | 170,8 / 1 000 | 84,4 / 1 000 |
| Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.1 | 218,6 / 1 000 | 122,5 / 1 000 |
| Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny.kód 1.1.11.2.3 | 1,1 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.2 | 6 / 1 000 | 3,9 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.