TÜV NORD Czech, s.r.o., Hroznětínská 402/4
Hroznětínská 402/4, 36004 Karlovy Vary
Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti, z 242 583 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,0 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 30 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Karlových Varech. Celkem je v ní 242 583 kontrol; plnou způsobilost má 93,0 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 29 339 prohlídek, které Hroznětínská 402/4, 36004 Karlovy Vary zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá | |||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 9 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,8 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 65 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
204 073 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 841,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
24 450 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 100,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 699 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 7,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 242 583 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,6 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 4 226 | 88,8 % |
| 2009 | 14 094 | 89,6 % |
| 2010 | 11 660 | 90,3 % |
| 2011 | 11 346 | 91,4 % |
| 2012 | 10 405 | 92,4 % |
| 2013 | 10 639 | 94,7 % |
| 2014 | 10 873 | 95,5 % |
| 2015 | 11 642 | 95,5 % |
| 2016 | 11 796 | 92,7 % |
| 2017 | 13 302 | 91,4 % |
| 2018 | 14 859 | 92,2 % |
| 2019 | 15 017 | 92,9 % |
| 2020 | 14 997 | 93,6 % |
| 2021 | 15 218 | 94,7 % |
| 2022 | 16 411 | 94,4 % |
| 2023 | 14 847 | 94,6 % |
| 2024 | 15 405 | 92,8 % |
| 2025 | 14 948 | 93,3 % |
| 2026 | 10 898 | 93,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
TÜV NORD Czech, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 45242330
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 720 023 691 353 449 475
- stk-bohatice@tuev-nord.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 5 stanic: Skorkovská 1537, 19800 Praha 14, Lesov ev.č. 8, 36261 Sadov, Skorkovská 1537, 19800 Praha, Hroznětínská 402/4, 36004 Karlovy Vary.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Karlovarský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 67 993 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 34 002, tedy 50,0 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.kód 1.1.6.2.1 | 74,4 / 1 000 | 22,3 / 1 000 |
| Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.2 | 7,8 / 1 000 | 3,9 / 1 000 |
| Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).kód 0.3.1.1 | 4,7 / 1 000 | 3,5 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.