STK Nepomucká s.r.o., Nepomucká 119
Nepomucká 119, 32600 Plzeň
Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti, z 225 198 prohlídek)
Způsobilost na STK 95,3 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 34 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Souhrn dat pro tuto stanici: 225 198 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 95,3 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 9 925 kontrol.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 20 611 prohlídek, které Nepomucká 119, 32600 Plzeň zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 4,9 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 88 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
273 390 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1214,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
14 327 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 63,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 262 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 5,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 225 198 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 2,5 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 5 432 | 95,1 % |
| 2009 | 14 705 | 95,0 % |
| 2010 | 14 366 | 93,8 % |
| 2011 | 13 107 | 95,3 % |
| 2012 | 14 234 | 95,1 % |
| 2013 | 14 455 | 95,4 % |
| 2014 | 14 494 | 95,9 % |
| 2015 | 13 864 | 96,9 % |
| 2016 | 10 367 | 95,9 % |
| 2017 | 12 495 | 95,6 % |
| 2018 | 11 621 | 94,1 % |
| 2019 | 11 671 | 92,8 % |
| 2020 | 10 684 | 95,7 % |
| 2021 | 12 010 | 96,1 % |
| 2022 | 11 513 | 96,2 % |
| 2023 | 11 027 | 97,0 % |
| 2024 | 10 999 | 94,1 % |
| 2025 | 10 672 | 94,9 % |
| 2026 | 7 482 | 95,2 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK Nepomucká s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25237217
- Sídlo
- Plzeň
- Telefon
- 377 248 811
- info@stknepomucka.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Plzeňský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 82 598 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 35 946, tedy 43,5 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Na vozidle nesvítí žádný potkávací světlomet nebo na straně do vozovky nesvití potkávací světlomet ani přední obrysová svítilnakód 4.1.1.1.8 | 0,5 / 1 000 | 0,1 / 1 000 |
| Netěsnost nápravy.kód 5.1.1.5.1 | 231,5 / 1 000 | 41 / 1 000 |
| Účinek brzd není spojitě odstupňovaný.kód 1.2.1.3.1 | 3,6 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.kód 1.1.15.4.1 | 95,5 / 1 000 | 24,1 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.