Tollinger s.r.o., Hrejkovice 110

Hrejkovice 110, 39901 Milevsko

Kontrol
118 477
Způsobilost na STK
88,6 %
Medián doby
36 min
Za 12 měsíců
5 360

Způsobilé na 30 dnů 8,8 % · Nezpůsobilé 2,5 % (celkem 11,3 % bez plné způsobilosti, z 118 477 prohlídek)

Způsobilost na STK 88,6 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 36 min · celostátní průměr 48 min

Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně

Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.

7 tis.
led
7 tis.
úno
10 tis.
bře
12 tis.
dub
13 tis.
kvě
12 tis.
čvn
10 tis.
čvc
9 tis.
srp
10 tis.
zář
10 tis.
říj
9 tis.
lis
7 tis.
pro

Stanice technické kontroly v Milevskě má v evidenci 118 477 kontrol. Plnou způsobilost z nich má 88,6 %, medián doby prohlídky je 36 min.

Kdy se sem jezdí na prohlídku

Čas zahájení 10 985 prohlídek, které Hrejkovice 110, 39901 Milevsko zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.

456789101112131415161718
po
út
st
čt
pá
so

Co tu dělají

Pravidelná prohlídka
86,6 %
Opakovaná prohlídka
9,9 %
Evidenční kontrola
2,5 %
ostatní
0,9 %

Protokoly tu podepisuje 6 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 10,0 % zdejších protokolů.

Doba kontroly

Krátká
18 min
10 % nejrychlejších
Obvyklá
36 min
medián
Dlouhá
48 min
10 % nejdelších

Většina kontrol skončí do 48 min.

Nejčastější závady

Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.

A

Lehké závady

207 926 případů

kosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde

Tato stanice: 1755,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000

Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
40 917
345.4 na 1 000
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení
23 125
195.2 na 1 000
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
14 806
125 na 1 000
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.
Brzdové zařízení
11 851
100 na 1 000
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení
11 318
95.5 na 1 000
B

Závažné závady

20 554 případů

vůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou

Tato stanice: 173,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000

Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
750
6.3 na 1 000
Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob.
Podvozek a části připevněné k podvozku
677
5.7 na 1 000
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla
620
5.2 na 1 000
Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
579
4.9 na 1 000
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla
495
4.2 na 1 000
C

Nebezpečné závady

2 112 případů

vozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno

Tato stanice: 17,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000

Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
393
3.3 na 1 000
Z netěsného palivového potrubí / hadice nebo jejich spojení dochází k úniku paliva.
Podvozek a části připevněné k podvozku
250
2.1 na 1 000
Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.
Brzdové zařízení
162
1.4 na 1 000

Srovnání s celostátním průměrem

Tato stanice
88,6 %
Celostátně u stejných prohlídek
92,7 %

Způsobilost u 118 477 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 4,1 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.

Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.

Jaké vozy zde projíždějí

5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.

Statistiky podle roku

RokCelkemZpůsobilost na STK
20082 51488,5 %
20097 07187,3 %
20106 77888,3 %
20116 86988,8 %
20127 28488,8 %
20136 99688,7 %
20146 91889,1 %
20158 25188,9 %
20167 07886,8 %
20176 52586,3 %
20186 02488,5 %
20195 66388,4 %
20205 77389,1 %
20216 17189,6 %
20226 48289,0 %
20236 20089,7 %
20246 16289,9 %
20255 63589,5 %
20264 08389,3 %

Kde stanici najdete

Hrejkovice 110
39901 Milevsko

Kdo stanici provozuje

Tollinger s.r.o.

dle registru Ministerstva dopravy

IČO
25163604
Sídlo
Hrejkovice
Telefon
382 211 089
E-mail
stk@stkhrejkovice.cz
Technická kontrolaZkušební staniceMěření emisí

Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.

Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Hrejkovice 110, 39859 Hrejkovice.

Jak staré vozy sem jezdí

Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Jihočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.

4 až 7 let
10,6 % / 18,2 %
8 až 11 let
18,2 % / 21,2 %
12 až 15 let
27,4 % / 24,6 %
16 až 19 let
24,6 % / 20,3 %
20 až 23 let
19,3 % / 15,8 %

Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.

Vracejí se sem řidiči

Z 42 977 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 22 878, tedy 53,2 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.

Co tu zapisují častěji než jinde

ZávadaTato staniceCelostátně
Z netěsného palivového potrubí / hadice nebo jejich spojení dochází k úniku paliva.kód 6.1.3.5.42,1 / 1 0000,1 / 1 000
Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob.kód 6.2.1.2.15,7 / 1 0000,8 / 1 000
Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.33,3 / 1 0000,8 / 1 000
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.kód 1.1.12.2.1100 / 1 00029,9 / 1 000
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.kód 1.1.11.3.1195,2 / 1 00084,4 / 1 000
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.2.1.1.26,3 / 1 0003 / 1 000

Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.

Další stanice v okrese Písek

Než pojedete na STK

Pokud jste auto právě koupili a chcete znát jeho historii STK, zkontrolujte VIN na Proklepni.