STK RAPTOR s.r.o., K Milovicům 1921
K Milovicům 1921, 28922 Lysá nad Labem
Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 270 896 prohlídek)
Způsobilost na STK 94,5 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 45 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Lysé nad Labem. Celkem je v ní 270 896 kontrol; plnou způsobilost má 94,5 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 34 920 prohlídek, které K Milovicům 1921, 28922 Lysá nad Labem zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 8 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,9 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 106 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
333 721 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1231,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
32 027 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 118,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 087 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 7,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 270 896 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 2,0 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2009 | 4 289 | 95,0 % |
| 2010 | 9 151 | 94,2 % |
| 2011 | 10 186 | 95,8 % |
| 2012 | 12 212 | 95,3 % |
| 2013 | 13 390 | 94,1 % |
| 2014 | 14 178 | 93,8 % |
| 2015 | 14 086 | 94,1 % |
| 2016 | 14 921 | 93,0 % |
| 2017 | 18 904 | 94,5 % |
| 2018 | 19 960 | 94,3 % |
| 2019 | 19 365 | 94,9 % |
| 2020 | 17 491 | 95,3 % |
| 2021 | 18 569 | 95,3 % |
| 2022 | 18 066 | 94,7 % |
| 2023 | 17 380 | 95,3 % |
| 2024 | 17 817 | 94,2 % |
| 2025 | 17 844 | 94,1 % |
| 2026 | 13 087 | 93,9 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK RAPTOR s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 24675288
- Sídlo
- Lysá nad Labem
- Telefon
- +420720037272
- vedouci@stklysa.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, M2, M3, N1, N2, N3, O1, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: K Milovicím 1921, 28922 Lysá nad Labem.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Středočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 94 731 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 44 858, tedy 47,4 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.kód 2.1.3.7.1 | 132,6 / 1 000 | 47,4 / 1 000 |
| Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.kód 5.3.2.2.1 | 92,5 / 1 000 | 41,8 / 1 000 |
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou není funkční.kód 1.4.1.1.2 | 1,2 / 1 000 | 0,6 / 1 000 |
| Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční.kód 1.4.1.1.1 | 4,2 / 1 000 | 2,4 / 1 000 |
| Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.kód 1.1.14.1.1 | 113 / 1 000 | 73,2 / 1 000 |
| V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné.kód 5.3.3.1.1 | 4 / 1 000 | 2,7 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.