STK - PECHA v.o.s., Havlíčkova 1432/II
Havlíčkova 1432/II, 29301 Mladá Boleslav
Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 5,6 % bez plné způsobilosti, z 387 675 prohlídek)
Způsobilost na STK 94,4 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 25 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice v Mladé Boleslavi podle veřejných záznamů: 387 675 kontrol celkem, medián délky prohlídky 25 min, plná způsobilost 94,4 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 42 251 prohlídek, které Havlíčkova 1432/II, 29301 Mladá Boleslav zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá | ||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 11 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,2 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 51 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
177 231 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 457,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
33 848 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 87,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
3 152 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 8,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 387 675 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,1 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 6 413 | 93,9 % |
| 2009 | 17 044 | 93,9 % |
| 2010 | 18 064 | 93,3 % |
| 2011 | 18 292 | 93,5 % |
| 2012 | 18 544 | 93,9 % |
| 2013 | 18 442 | 93,9 % |
| 2014 | 20 465 | 94,6 % |
| 2015 | 23 262 | 95,9 % |
| 2016 | 22 343 | 94,7 % |
| 2017 | 22 722 | 95,1 % |
| 2018 | 24 009 | 95,5 % |
| 2019 | 24 389 | 95,1 % |
| 2020 | 23 463 | 94,9 % |
| 2021 | 24 036 | 94,9 % |
| 2022 | 23 930 | 94,0 % |
| 2023 | 22 589 | 94,6 % |
| 2024 | 22 468 | 93,1 % |
| 2025 | 21 476 | 92,9 % |
| 2026 | 15 724 | 94,0 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK - PECHA v.o.s.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 49546546
- Sídlo
- Mladá Boleslav
- Telefon
- 326 737 780
- stk3234@volny.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 5 stanic: Kosořická 580, 29441 Dobrovice, Kosořická 580, 29448 Dobrovice, Havlíčkova 1432/II, 29301 Mladá Boleslav, Havlíčkova 1432, 29301 Mladá Boleslav.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Středočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 114 610 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 60 854, tedy 53,1 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.kód 1.3.1.2.2 | 0,6 / 1 000 | 0,3 / 1 000 |
| Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.2 | 6,1 / 1 000 | 3,9 / 1 000 |
| Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.3 | 1,2 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.