UNIKOM - STK, s.r.o., Hrnčířská 207

Hrnčířská 207, 28445 Kutná Hora

Kontrol
212 670
Způsobilost na STK
91,9 %
Medián doby
45 min
Za 12 měsíců
10 929

Způsobilé na 30 dnů 6,9 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti, z 212 670 prohlídek)

Způsobilost na STK 91,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 45 min · celostátní průměr 48 min

Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně

Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.

14 tis.
led
15 tis.
úno
19 tis.
bře
21 tis.
dub
22 tis.
kvě
22 tis.
čvn
18 tis.
čvc
17 tis.
srp
17 tis.
zář
19 tis.
říj
17 tis.
lis
13 tis.
pro

Souhrn dat pro tuto stanici: 212 670 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 91,9 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 10 929 kontrol.

Kdy se sem jezdí na prohlídku

Čas zahájení 21 898 prohlídek, které Hrnčířská 207, 28445 Kutná Hora zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.

67891011121314151617
po
út
st
čt
pá

Co tu dělají

Pravidelná prohlídka
81,9 %
Evidenční kontrola
8,9 %
Opakovaná prohlídka
7,7 %
ostatní
1,5 %

Protokoly tu podepisují 3 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 7,8 % zdejších protokolů.

Doba kontroly

Krátká
20 min
10 % nejrychlejších
Obvyklá
45 min
medián
Dlouhá
110 min
10 % nejdelších

Většina kontrol skončí do 110 min.

Nejčastější závady

Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.

A

Lehké závady

418 067 případů

kosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde

Tato stanice: 1965,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000

Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
50 794
238.8 na 1 000
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
42 236
198.6 na 1 000
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení
28 578
134.4 na 1 000
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku
25 697
120.8 na 1 000
Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy.
Podvozek a části připevněné k podvozku
25 381
119.3 na 1 000
B

Závažné závady

23 275 případů

vůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou

Tato stanice: 109,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000

Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
1 152
5.4 na 1 000
Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.
Brzdové zařízení
1 124
5.3 na 1 000
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla
995
4.7 na 1 000
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla
841
4 na 1 000
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
740
3.5 na 1 000
C

Nebezpečné závady

1 126 případů

vozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno

Tato stanice: 5,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000

Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.
Brzdové zařízení
351
1.7 na 1 000
Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou není funkční.
Brzdové zařízení
147
0.7 na 1 000
Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
124
0.6 na 1 000

Srovnání s celostátním průměrem

Tato stanice
91,9 %
Celostátně u stejných prohlídek
92,8 %

Způsobilost u 212 670 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,9 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.

Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.

Jaké vozy zde projíždějí

5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.

Statistiky podle roku

RokCelkemZpůsobilost na STK
20083 40689,3 %
200911 96086,8 %
201011 04589,4 %
201110 42291,7 %
201210 89091,4 %
201310 91291,6 %
201411 44892,0 %
201512 53793,1 %
201611 75791,3 %
201711 25392,2 %
201811 92692,7 %
201913 40994,1 %
202014 72293,6 %
202113 37793,4 %
202211 64693,0 %
202311 03592,8 %
202411 60191,0 %
202510 85591,8 %
20268 46992,1 %

Kde stanici najdete

Hrnčířská 207
28445 Kutná Hora

Kdo stanici provozuje

UNIKOM - STK, s.r.o.

dle registru Ministerstva dopravy

IČO
26708205
Sídlo
Kutná Hora
Telefon
327 514 515
E-mail
stk@unikom.cz
Technická kontrolaZkušební staniceMěření emisí

Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Hrnčířská 207, 28445 Kutná Hora.

Jak staré vozy sem jezdí

Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Středočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.

4 až 7 let
16,7 % / 20,5 %
8 až 11 let
20,2 % / 22,8 %
12 až 15 let
24,1 % / 24,1 %
16 až 19 let
21,0 % / 18,7 %
20 až 23 let
18,0 % / 13,8 %

Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.

Vracejí se sem řidiči

Z 64 907 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 33 321, tedy 51,3 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.

Co tu zapisují častěji než jinde

ZávadaTato staniceCelostátně
Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy.kód 6.2.9.1.1119,3 / 1 0001,6 / 1 000
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.kód 2.1.3.7.1134,4 / 1 00047,4 / 1 000
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.kód 6.1.2.1.1120,8 / 1 00053,3 / 1 000
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.1198,6 / 1 000122,5 / 1 000
Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.25,4 / 1 0003,8 / 1 000
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.kód 6.2.1.1.1238,8 / 1 000175,4 / 1 000

Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.

Další stanice v okrese Kutná Hora

Než pojedete na STK

Pokud jste auto právě koupili a chcete znát jeho historii STK, zkontrolujte VIN na Proklepni.