MYNOS STK s.r.o., Bešťákova 567/3
Bešťákova 567/3, 18200 Praha 8
Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 223 304 prohlídek)
Způsobilost na STK 95,1 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 36 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v Praze provedla 223 304 kontrol; medián doby kontroly je 36 min, plná způsobilost 95,1 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 25 135 prohlídek, které Bešťákova 567/3, 18200 Praha 8 zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 3 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 3,6 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 70 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
151 407 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 678,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
19 383 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 86,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
875 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 3,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 223 304 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,5 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 2 311 | 93,8 % |
| 2009 | 9 744 | 94,7 % |
| 2010 | 11 445 | 95,9 % |
| 2011 | 11 396 | 96,4 % |
| 2012 | 11 942 | 96,0 % |
| 2013 | 12 294 | 95,5 % |
| 2014 | 11 100 | 93,9 % |
| 2015 | 13 171 | 95,5 % |
| 2016 | 9 277 | 90,8 % |
| 2017 | 10 824 | 93,2 % |
| 2018 | 12 507 | 93,9 % |
| 2019 | 13 020 | 93,5 % |
| 2020 | 10 402 | 94,1 % |
| 2021 | 12 799 | 95,7 % |
| 2022 | 16 818 | 96,4 % |
| 2023 | 16 152 | 96,3 % |
| 2024 | 16 196 | 96,2 % |
| 2025 | 13 385 | 96,1 % |
| 2026 | 8 521 | 96,2 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
MYNOS STK s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 26434423
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 286 580 824
- stk@stkpraha8.cz
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Hlavní město Praha. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 78 914 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 27 175, tedy 34,4 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.kód 0.1.3.1 | 60,6 / 1 000 | 20,5 / 1 000 |
| Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.kód 5.2.2.4 | 3,8 / 1 000 | 1,3 / 1 000 |
| Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.kód 3.2.1.2 | 51 / 1 000 | 34,1 / 1 000 |
| Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).kód 0.3.1.1 | 5,1 / 1 000 | 3,5 / 1 000 |
| Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.kód 8.4.1.1.1 | 4 / 1 000 | 3 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.