Kód motoru

Motor CHG

Kompletní recenze motoru CHG: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 75 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA + LPG
Palivo
75 kW
Výkon (102 k)
~1 595 cm³
Objem
7,6 l/100 km
Ø spotřeba
172 g/km
Ø CO₂
179 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 412 kg· Produkce 2009-2014· Ø stáří provozovaných vozidel 15 let (medián 15 let)· Pořadí popularity #2618
Evidováno
419
V provozu
389
Způsobilost na STK
93,7 %
STK kontrol
2 316

Způsobilé na 30 dnů 6,1 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 2 316 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

CHG je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 419 vozidel s tímto kódem - napříč 3 značkami (Seat, Volkswagen, Škoda).

Jedná se o benzinový čtyřválec o objemu 1 595 cm³ a výkonu 75 kW (102 HP). Vyráběl se v letech 2009–2014.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let75 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let96,4 %442 kontrol
Stáří 8–12 let92,8 %1 668 kontrol
Stáří 13+ let91,9 %1 117 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km93,7 %268 kontrol
100 000–200 000 km94,5 %1 539 kontrol
200 000–300 000 km91,8 %1 272 kontrol
Nad 300 000 km90,6 %224 kontrol

Spolehlivost na STK

Z celkem 2 316 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 93,7 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav60× (21,5 %)
Obtěžování okolí57× (20,4 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku52× (18,6 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení39× (14,0 %)
Brzdové zařízení29× (10,4 %)

Na co se u tohoto motoru zaměřit

Závady, které technici u motoru CHG zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

ZávadaČastěji
Palivová nádrž určená pro pohon / vytápění vozidla neodpovídá požadavkůmPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.1.2B1,97×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 762 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,0 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor CHG

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
23×
B
Palivová nádrž určená pro pohon / vytápění vozidla neodpovídá požadavkům (homologace) nebo nestanovil-li výrobce jinak, staří palivové nádrže na LPG/ CNG překračuje stanovenou dobu nebo nejsou na vozidle demontovány kryty palivových nádrží, pokud tak stanovil výrobce u vozidla vybaveného motorem na alternativní palivo.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.1.2
21×
B
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
18×
B
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
11×

Vozidla s motorem CHG

Značka a modelPočet
Volkswagen Caddy147
Volkswagen Golf125
Škoda Octavia67
SEAT Altea Xl25
Volkswagen Golf Plus18
Volkswagen Golf Plus11
Volkswagen Golf Bifuel11
SEAT Altea5
SEAT Leon4
Volkswagen Golf Plus Bifuel3
Škoda Octavia 1,6 Mpi1
Škoda Octavia Combi 1.6i1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru CHG podle modelu.

Značka a modelSTK
Volkswagen Caddy93,0 %
Volkswagen Golf95,2 %
Škoda Octavia92,3 %
Seat Altea XL92,9 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód CHG nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Volkswagen Caddy (2011–2015): 147 kusů
  • Volkswagen Golf (2009–2012): 125 kusů
  • Škoda Octavia (2009–2012): 67 kusů
  • Seat Altea XL (2007–2012): 25 kusů
  • Volkswagen Golf Plus (2009–2013): 18 kusů

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 130 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2012 (43 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 289 vozidel s tímto motorem.

2012
2007 (1)2015 (3)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Jihomoravský kraj73 vozidel
Moravskoslezský kraj66 vozidel
Zlínský kraj60 vozidel
Olomoucký kraj32 vozidel
Středočeský kraj31 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem CHG podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod154 870 km
  • medián196 951 km
  • čtvrtina prohlídek nad242 313 km

Z 2 790 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
201034100,0 %
20112281,8 %
20124346,5 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem CHG

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.