Volvo XC90 2015

Evidováno
189
Způsobilost na STK
96,3 %
Ø nájezd (medián)
128 431 km
Dovezeno (67 ks)
35 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 1 373 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 430 000 Kčmedián 460 026 Kčdo 488 030 Kč

Ročník 2015 Volva XC90 má v českých registrech 189 vozů. V provozu zůstává 179 vozů (94,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 67 vozů (35,4 %).

Ročník 201596,3 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva XC90 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky87,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 165 kW (69,8 %), 2.0 Nafta 171 kW (19,0 %), 2.0 Benzín 235 kW (7,9 %).

Barevně převládá černá (24,3 %), druhá nejčastější je bílá (20,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 373 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 96,3 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 2,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 39,9 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 128 431 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 88 078 až 174 841 km. To odpovídá asi 11 676 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (52,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (35,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy8036,5 %
Identifikace vozidla7132,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku6831,1 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
66×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
48×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
33×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
24×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
15×
6
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
15×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
12×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
9×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 540 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 165 kW13296,7 %449 000 Kč

Cenový odhad

430 000
od Kč
460 026
medián Kč
488 030
do Kč

Při nájezdu kolem 224 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km638 000 Kč
150 000 km562 000 Kč
200 000 km470 000 Kč
250 000 km444 000 Kč
300 000 km388 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo XC90 ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 460 026 Kč (při mediánovém nájezdu 223 748 km). Běžné rozpětí je od 430 000 do 488 030 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 566 720 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 386 900 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 638 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 388 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva XC90 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo40,3 % · 27 vozidel
  • Švédsko31,3 % · 21 vozidel
  • Itálie4,5 % · 3 vozidla
  • Dánsko3,0 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko3,0 % · 2 vozidla
  • ostatní země7,5 % · 5 vozidel
  • země neurčena10,4 % · 7 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha52,8 % · 768 prohlídek
  • Středočeský kraj28,0 % · 408 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,2 % · 279 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá24,3 % · 46 vozidel
  • Bílá20,6 % · 39 vozidel
  • Šedá12,7 % · 24 vozidel
  • Černá metalíza7,4 % · 14 vozidel
  • Hnědá6,9 % · 13 vozidel
  • ostatní28,0 % · 53 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
53,0 %
evidováno u 277 vozů
ABS
36,1 %
evidováno u 189 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 58,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 95,4 %EURO 5 · 4,6 %

Majitelé a osud v registru

Z 523 vozů Volva XC90 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
80,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,5 %
vyvezeno 15,3 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 patří u XC90 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volva XC90

Proklepněte konkrétní Volvo XC90 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.