Volkswagen ID Series 2024

Evidováno
100
Způsobilost na STK
100,0 %
Ø nájezd (medián)
9 779 km
Dovezeno (21 ks)
21 %

Způsobilé na 30 dnů 0,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti, z 196 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2024 Volkswagenu ID Seriesu má v českých registrech 100 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 92 vozů (92,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 21 vozů (21,0 %).

Ročník 2024100,0 %
Model celkem98,7 %
Značka celkem94,2 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace Elektro 210 kW (57,0 %), Elektro 150 kW (22,0 %), Elektro 170 kW (13,0 %).

Nejčastější barva je bílá (39,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 196 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 100,0 %. Model jako celek dosahuje 98,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 100,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 9 779 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 4 344 až 19 478 km. To odpovídá asi 4 889 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (49,3 %), pak následují Ústecký kraj a Středočeský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×
2
Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek.
Identifikace vozidla · kód 0.1.1
1×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
Elektro 210 kW57100,0 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu ID Seriesu 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo42,9 % · 9 vozidel
  • Slovensko14,3 % · 3 vozidla
  • Ukrajina9,5 % · 2 vozidla
  • Belgie4,8 % · 1 vozidlo
  • Čínská lidová republika4,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země9,5 % · 2 vozidla
  • země neurčena14,3 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha18,4 % · 36 prohlídek
  • Ústecký kraj10,7 % · 21 prohlídek
  • Středočeský kraj8,2 % · 16 prohlídek
  • ostatní62,8 % · 123 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá39,0 % · 39 vozidel
  • Modrá19,0 % · 19 vozidel
  • Šedá19,0 % · 19 vozidel
  • Černá14,0 % · 14 vozidel
  • Zelená6,0 % · 6 vozidel
  • ostatní3,0 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
28,7 %
evidováno u 187 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 63,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 652 vozů Volkswagenu ID Seriesu 2024 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
90,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
96,5 %
vyvezeno 3,4 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Volkswagenu ID Seriesu

Proklepněte konkrétní Volkswagen ID Series 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.