Volkswagen ID Series 2022

Evidováno
325
Způsobilost na STK
99,5 %
Ø nájezd (medián)
56 178 km
Dovezeno (245 ks)
75 %

Způsobilé na 30 dnů 0,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,5 % bez plné způsobilosti, z 666 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Volkswagen ID Series ročníku 2022 má v ČR 325 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 318 vozů (97,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 75,4 % (245 vozů).

Ročník 202299,5 %
Model celkem98,7 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu ID Seriesu 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace Elektro 150 kW (49,8 %), Elektro 70 kW (14,8 %), Elektro 220 kW (14,2 %).

Nejčastější barva je šedá (38,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 666 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 99,5 %. Model jako celek dosahuje 98,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 99,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,7 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (96,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 42,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 56 178 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 31 347 až 84 822 km. To odpovídá asi 14 044 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (49,9 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (75,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
26×
2
Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin).
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.5.1
2×
3
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.6.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Zdroj světla zjevně vadný (např. zčernalá žárovka) nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje fotometrické vlastnosti obrysové nebo denní svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.1.1.3
1×
5
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.3.4.1
1×
6
Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.3.1
1×
7
Konstrukce sedadla je poškozená nebo nadměrně opotřebená (sedák / opěradlo), prasklá, deformovaná nebo neúplná (např. chybí opěrky hlavy) nebo poškození sedadla může způsobit zranění přepravované osoby (např. chybějící polstrování) nebo typ sedadla (provedení) neodpovídá požadavkům.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.6.1.2
1×
8
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
Elektro 150 kW16299,4 %–
Elektro 70 kW4898,9 %–
Elektro 220 kW46100,0 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu ID Seriesu 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo75,5 % · 185 vozidel
  • Francie10,2 % · 25 vozidel
  • Nizozemsko4,1 % · 10 vozidel
  • Belgie2,4 % · 6 vozidel
  • Rakousko1,6 % · 4 vozidla
  • ostatní země4,9 % · 12 vozidel
  • země neurčena1,2 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha42,8 % · 285 prohlídek
  • Středočeský kraj23,6 % · 157 prohlídek
  • Plzeňský kraj19,4 % · 129 prohlídek
  • ostatní14,3 % · 95 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá38,2 % · 124 vozidel
  • Bílá25,5 % · 83 vozidel
  • Černá15,1 % · 49 vozidel
  • Modrá11,1 % · 36 vozidel
  • Červená8,6 % · 28 vozidel
  • ostatní1,5 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
30,0 %
evidováno u 338 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 61,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 5 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 124 vozů Volkswagenu ID Seriesu 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
71,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
90,1 %
vyvezeno 9,9 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Volkswagenu ID Seriesu

Proklepněte konkrétní Volkswagen ID Series 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.