Simca 1301 Speciál 1973

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 544 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
544
Způsobilost na STK
94,6 %
Dovezeno (395 ks)
73 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 2,0 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 151 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1973 eviduje registr Simcy 1301 Speciál 544 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu jich zůstává 124 vozů (22,8 %); ze zahraničí dovezeno 395 vozů (72,6 %).

Ročník 197394,6 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (95,8 %), 1.3 Benzín 52 kW (3,7 %), 1.3 Benzín 51 kW (0,6 %).

Barevně převládá bílá (16,9 %), druhá nejčastější je modrá-základní (12,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 151 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1973 mělo plnou způsobilost 94,6 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,6 % a „Nezpůsobilé“ 2,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Vysoký podíl dovozů (72,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Z registru vozidel

Složení Simcy 1301 Speciál 1973 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 395 vozidel

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá16,9 % · 92 vozidel
  • Modrá základní12,9 % · 70 vozidel
  • Červená základní11,8 % · 64 vozidel
  • Modrá metalíza7,4 % · 40 vozidel
  • Zelená základní6,4 % · 35 vozidel
  • ostatní44,7 % · 243 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
24,4 %
evidováno u 133 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Majitelé a osud v registru

Z 543 vozů Simcy 1301 Speciál 1973 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
1,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
10,4 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
23,2 %
vyvezeno 0,6 % · zaniklo 73,5 %

Jiné ročníky Simcy 1301 Speciál

Proklepněte konkrétní Simcu 1301 Speciál 1973

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.