Mitsubishi Space Star 2004

Evidováno
114
Způsobilost na STK
92,5 %
Ø nájezd (medián)
168 631 km
Dovezeno (64 ks)
56 %

Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti, z 1 035 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2004 eviduje registr Mitsubishi Space Staru 114 vozů. V provozu jich zůstává 60 vozů (52,6 %); ze zahraničí dovezeno 64 vozů (56,1 %).

Ročník 200492,5 %
Model celkem92,7 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Space Staru 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 8 let a 20 let klesla plná způsobilost o 12,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let95,0 % -
10 let88,7 % -
12 let87,3 % -
14 let86,0 % -
16 let93,7 % -
18 let89,8 % -
20 let82,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 72 kW (38,6 %), 1.9 Nafta 75 kW (30,7 %), 1.3 Benzín 60 kW (13,2 %).

Barevně převládá šedá-metal (19,3 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (18,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 035 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 92,5 %. Model jako celek dosahuje 92,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 92,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 168 631 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 130 770 až 211 860 km. To odpovídá asi 7 665 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihočeském kraji (35,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (56,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 57436,0 %
Brzdové zařízení1 02423,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení77717,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav4229,6 %
Řízení2445,6 %
Výhledy2094,8 %
Identifikace vozidla731,7 %
Obtěžování okolí541,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
626×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
403×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
360×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
322×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
218×
6
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
154×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
151×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
130×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 72 kW4492,8 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Space Staru 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo46,9 % · 30 vozidel
  • Rakousko17,2 % · 11 vozidel
  • Itálie14,1 % · 9 vozidel
  • Dánsko1,6 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)1,6 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena17,2 % · 11 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihočeský kraj17,6 % · 182 prohlídek
  • Jihomoravský kraj16,0 % · 166 prohlídek
  • Středočeský kraj15,9 % · 165 prohlídek
  • ostatní50,4 % · 522 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza19,3 % · 22 vozidel
  • Stříbrná metalíza18,4 % · 21 vozidel
  • Šedá10,5 % · 12 vozidel
  • Modrá metalíza8,8 % · 10 vozidel
  • Stříbrná7,9 % · 9 vozidel
  • ostatní35,1 % · 40 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
36,1 %
evidováno u 96 vozů
ABS
34,2 %
evidováno u 91 vozů
Katalyzátor
10,2 %
evidováno u 27 vozů
Airbag
6,8 %
evidováno u 18 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 23,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 58,7 %EURO 3 · 41,3 %

Jiné ročníky Mitsubishi Space Staru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Space Star 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.