Mitsubishi Pajero Pinin 2004

Evidováno
76
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
140 078 km
Dovezeno (24 ks)
32 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti, z 701 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Mitsubishi Pajero Pinin ročníku 2004 má v ČR 76 vozů. V provozu jich zůstává 43 vozů (56,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 31,6 % (24 vozů).

Ročník 200495,0 %
Model celkem93,7 %
Značka celkem93,7 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 84 kW (78,9 %), 2.0 Benzín 95 kW (17,1 %), 1.8 Benzín+LPG 84 kW (3,9 %).

Barevně převládá šedá (18,4 %), druhá nejčastější je černá (17,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 701 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 140 078 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 110 914 až 170 694 km. To odpovídá asi 6 367 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (39,0 %), pak následují Zlínský kraj a Jihočeský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku52243,4 %
Brzdové zařízení25120,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení21918,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav796,6 %
Řízení685,7 %
Výhledy635,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
166×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
146×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
108×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
68×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
62×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
45×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
45×
8
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
35×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 84 kW6095,2 %135 832 Kč

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Pajero Pininu 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo54,2 % · 13 vozidel
  • Rakousko16,7 % · 4 vozidla
  • Itálie12,5 % · 3 vozidla
  • země neurčena16,7 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj10,4 % · 73 prohlídek
  • Zlínský kraj8,3 % · 58 prohlídek
  • Jihočeský kraj8,0 % · 56 prohlídek
  • ostatní73,3 % · 514 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá18,4 % · 14 vozidel
  • Černá17,1 % · 13 vozidel
  • Stříbrná metalíza17,1 % · 13 vozidel
  • Zelená metalíza13,2 % · 10 vozidel
  • Šedá metalíza9,2 % · 7 vozidel
  • ostatní25,0 % · 19 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
72,9 %
evidováno u 94 vozů
ABS
49,6 %
evidováno u 64 vozů
Katalyzátor
16,3 %
evidováno u 21 vozů
Airbag
6,2 %
evidováno u 8 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 34,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 97,7 %EURO 4 · 2,3 %

Jiné ročníky Mitsubishi Pajero Pininu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero Pinin 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.