Mitsubishi Pajero Pinin 2001

Evidováno
112
Způsobilost na STK
93,0 %
Ø nájezd (medián)
154 983 km
Dovezeno (106 ks)
95 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti, z 1 010 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2001 eviduje registr Mitsubishi Pajero Pininu 112 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 52 vozů (46,4 %); ze zahraničí dovezeno 106 vozů (94,6 %).

Ročník 200193,0 %
Model celkem93,7 %
Značka celkem93,7 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 95 kW (49,1 %), 1.8 Benzín 88 kW (43,8 %), 1.8 Benzín 84 kW (7,1 %).

Barevně převládá šedá-metal (14,3 %), druhá nejčastější je zelená-metal (14,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 010 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 93,0 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2000 (94,5 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 154 983 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 121 670 až 186 992 km. To odpovídá asi 6 199 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Zlínském kraji (36,4 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (94,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 29842,3 %
Brzdové zařízení65921,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení58018,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2407,8 %
Řízení1745,7 %
Výhledy1193,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
432×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
389×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
269×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
185×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
165×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
113×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
112×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
108×

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 95 kW5595,1 %–
1.8 Benzín 88 kW4991,4 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Pajero Pininu 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo38,7 % · 41 vozidel
  • Rakousko7,5 % · 8 vozidel
  • Itálie5,7 % · 6 vozidel
  • Nizozemsko5,7 % · 6 vozidel
  • Belgie2,8 % · 3 vozidla
  • ostatní země5,7 % · 6 vozidel
  • země neurčena34,0 % · 36 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Zlínský kraj14,5 % · 146 prohlídek
  • Středočeský kraj14,3 % · 144 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj11,0 % · 111 prohlídek
  • ostatní60,3 % · 609 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza14,3 % · 16 vozidel
  • Zelená metalíza14,3 % · 16 vozidel
  • Černá metalíza12,5 % · 14 vozidel
  • Šedá9,8 % · 11 vozidel
  • Zelená8,0 % · 9 vozidel
  • ostatní41,1 % · 46 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
74,9 %
evidováno u 167 vozů
ABS
33,2 %
evidováno u 74 vozů
Airbag
11,7 %
evidováno u 26 vozů
Katalyzátor
7,2 %
evidováno u 16 vozů
Klimatizace
6,3 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 25,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 60,7 %EURO 2 · 33,9 %EURO 4 · 5,4 %

Jiné ročníky Mitsubishi Pajero Pininu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero Pinin 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.