Mitsubishi Pajero Pinin 2003
Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 1 691 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Mitsubishi Pajero Pinin ročníku 2003 má v ČR 178 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 95 vozů (53,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 31,5 % (56 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 84 kW (78,1 %), 2.0 Benzín 95 kW (14,0 %), 1.8 Benzín+LPG 84 kW (4,5 %).
Barevně převládá šedá (18,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (16,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 691 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 94,1 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 94,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,9 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2002 (92,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 149 870 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 113 546 až 187 774 km. To odpovídá asi 6 516 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,3 %), pak následují Plzeňský kraj a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 967 | 41,8 % |
| Brzdové zařízení | 495 | 21,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 425 | 18,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 183 | 7,9 % |
| Řízení | 139 | 6,0 % |
| Výhledy | 107 | 4,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2003
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.8 Benzín 84 kW | 139 | 94,4 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mitsubishi Pajero Pininu 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo37,5 % · 21 vozidel
- Itálie12,5 % · 7 vozidel
- Rakousko12,5 % · 7 vozidel
- Belgie3,6 % · 2 vozidla
- Dánsko1,8 % · 1 vozidlo
- ostatní země5,4 % · 3 vozidla
- země neurčena26,8 % · 15 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj6,8 % · 115 prohlídek
- Plzeňský kraj6,2 % · 104 prohlídek
- Jihomoravský kraj5,8 % · 98 prohlídek
- ostatní81,3 % · 1 374 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá18,0 % · 32 vozidel
- Šedá metalíza16,9 % · 30 vozidel
- Zelená metalíza15,2 % · 27 vozidel
- Stříbrná metalíza9,0 % · 16 vozidel
- Zelená9,0 % · 16 vozidel
- ostatní32,0 % · 57 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 27,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero Pinin 2003
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.