Mitsubishi Pajero Pinin 2000
Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 567 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Mitsubishi Pajero Pinin ročníku 2000 eviduje registr 188 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. Aktivně jezdí 74 vozů (39,4 %), dovoz tvoří 92,6 % ročníku (174 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 88 kW (92,0 %), 2.0 Benzín 95 kW (6,4 %), 1.8 Benzín (1,6 %).
Barevně převládá modrá-metal (17,6 %), druhá nejčastější je zelená-metal (17,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 567 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 94,5 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 147 467 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 120 507 až 179 382 km. To odpovídá asi 5 672 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,8 %), pak následují Jihočeský kraj a Zlínský kraj.
Vysoký podíl dovozů (92,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 309 | 41,0 % |
| Brzdové zařízení | 756 | 23,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 552 | 17,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 252 | 7,9 % |
| Řízení | 203 | 6,4 % |
| Výhledy | 118 | 3,7 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2000
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.8 Benzín 88 kW | 173 | 94,6 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mitsubishi Pajero Pininu 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo44,8 % · 78 vozidel
- Itálie8,0 % · 14 vozidel
- Rakousko6,3 % · 11 vozidel
- Belgie2,3 % · 4 vozidla
- Francie1,1 % · 2 vozidla
- ostatní země2,9 % · 5 vozidel
- země neurčena34,5 % · 60 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj9,4 % · 147 prohlídek
- Jihočeský kraj7,8 % · 123 prohlídek
- Zlínský kraj7,6 % · 119 prohlídek
- ostatní75,2 % · 1 178 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza17,6 % · 33 vozidel
- Zelená metalíza17,0 % · 32 vozidel
- Černá metalíza10,1 % · 19 vozidel
- Červená základní6,9 % · 13 vozidel
- Stříbrná5,9 % · 11 vozidel
- ostatní42,6 % · 80 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 19,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero Pinin 2000
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.