Land Rover Range Rover Evoque 2017

2.0 Nafta 110 kW

Kód motoru: 204DTD

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 000 cm³
Objem
5 l/100 km
Ø spotřeba
132 g/km
Ø CO₂
181 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1G· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 758 kg· rozvor 2 660 mm· délka 4 363 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
40
V provozu
39
Způsobilost na STK
95,9 %
STK kontrol
194

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 194 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 338 050 Kčmedián 362 100 Kčdo 387 536 Kč

První nejpočetnější motorizace u Land Rover Range Rover Evoque ročníku 2017 je 2.0 Nafta 110 kW - registr eviduje 40 vozů (54,1 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 204DTD.

Tato motorizace95,8 %
Ročník celkem95,7 %
Model celkem96,4 %
Značka celkem93,7 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km94,2 %
100-200 000 km96,5 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,8 % (194 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2017 (ročník průměrně 95,7 %).

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,2 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 358 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

338 050
od Kč
362 100
medián Kč
387 536
do Kč

Při nájezdu kolem 150 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km481 000 Kč
100 000 km413 000 Kč
150 000 km362 000 Kč
200 000 km316 000 Kč
250 000 km286 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 362 100 Kč (při typickém nájezdu 150 000 km). Běžné rozmezí je 338 050–387 536 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2017 (370 000 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 481 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 286 000 Kč.

Jiné ročníky Land Rover Range Rover Evoque

Proklepněte konkrétní Land Rover Range Rover Evoque 2017 2.0 Nafta 110 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.