Land Rover Range Rover Evoque 2019
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 53 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 216 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 469 383 Kčmedián 552 448 Kčdo 599 998 Kč
V roce 2019 eviduje registr Land Rover Range Rover Evoque 53 vozů. V provozu jich zůstává 49 vozů (92,5 %); ze zahraničí dovezeno 17 vozů (32,1 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (30,2 %), 2.0 Benzín 147 kW (24,5 %), 2.0 Nafta 132 kW (20,8 %).
Nejčastější barva je šedá (39,6 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 216 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 96,7 %. Model jako celek dosahuje 96,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 96,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti).
Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 51,9 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 53 470 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 24 161 až 77 772 km. To odpovídá asi 7 639 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (48,8 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 94 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 622 000 Kč |
| 75 000 km | 580 000 Kč |
| 100 000 km | 545 000 Kč |
| 125 000 km | 519 000 Kč |
| 150 000 km | 483 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Land Rover Range Rover Evoque ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 552 448 Kč (při mediánovém nájezdu 94 000 km). Běžné rozpětí je od 469 383 do 599 998 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 658 630 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 410 139 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 622 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 483 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Land Rover Range Rover Evoque 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Dánsko17,6 % · 3 vozidla
- Itálie17,6 % · 3 vozidla
- Německo17,6 % · 3 vozidla
- Španělsko11,8 % · 2 vozidla
- Belgie5,9 % · 1 vozidlo
- ostatní země5,9 % · 1 vozidlo
- země neurčena23,5 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha48,1 % · 104 prohlídek
- Moravskoslezský kraj28,7 % · 62 prohlídek
- Jihomoravský kraj21,8 % · 47 prohlídek
- ostatní1,4 % · 3 prohlídky
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá36,8 % · 21 vozidel
- Bílá24,6 % · 14 vozidel
- Černá21,1 % · 12 vozidel
- Červená12,3 % · 7 vozidel
- Hnědá5,3 % · 3 vozidla
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 65,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Land Rover Range Rover Evoque 2019
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.