Land Rover Range Rover Evoque 2011

Evidováno
69
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
114 696 km
Dovezeno (17 ks)
25 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 522 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 290 000 Kčmedián 305 613 Kčdo 307 658 Kč

Ročník 2011 Land Rover Range Rover Evoque má v českých registrech 69 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 51 vozů (73,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 17 vozů (24,6 %).

Ročník 201195,0 %
Model celkem96,4 %
Značka celkem93,7 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 140 kW (68,1 %), 2.2 Nafta 110 kW (20,3 %), 2.0 Benzín 177 kW (11,6 %).

Nejčastější barva je bílá (37,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 522 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 96,4 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 114 696 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 66 912 až 172 892 km. To odpovídá asi 7 646 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (42,8 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
15×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
14×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
7×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
5×
5
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
4×
6
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
4×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
4×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
3×

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
2.2 Nafta 140 kW4794,6 %305 613 Kč

Cenový odhad

290 000
od Kč
305 613
medián Kč
307 658
do Kč

Při nájezdu kolem 123 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km453 000 Kč
100 000 km344 000 Kč
150 000 km277 000 Kč
200 000 km234 000 Kč
250 000 km211 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Land Rover Range Rover Evoque ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 305 613 Kč (při mediánovém nájezdu 122 581 km). Běžné rozpětí je od 290 000 do 307 658 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 329 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 212 295 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 453 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 211 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Land Rover Range Rover Evoque 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo52,9 % · 9 vozidel
  • Rakousko23,5 % · 4 vozidla
  • Francie5,9 % · 1 vozidlo
  • Itálie5,9 % · 1 vozidlo
  • Republika Kazachstán5,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj13,0 % · 68 prohlídek
  • Hlavní město Praha9,2 % · 48 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj8,2 % · 43 prohlídek
  • ostatní69,5 % · 363 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá37,7 % · 26 vozidel
  • Černá metalíza14,5 % · 10 vozidel
  • Šedá metalíza8,7 % · 6 vozidel
  • Černá7,2 % · 5 vozidel
  • Stříbrná metalíza7,2 % · 5 vozidel
  • ostatní24,6 % · 17 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
56,7 %
evidováno u 51 vozů
Tažné zařízení
15,6 %
evidováno u 14 vozů
Katalyzátor
10,0 %
evidováno u 9 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 100,0 %

Jiné ročníky Land Rover Range Rover Evoque

Proklepněte konkrétní Land Rover Range Rover Evoque 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.