Honda FR-V 2006

Evidováno
121
Způsobilost na STK
94,2 %
Ø nájezd (medián)
185 296 km
Dovezeno (53 ks)
44 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,6 % bez plné způsobilosti, z 1 212 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Honda FR-V ročníku 2006 má v ČR 121 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 88 vozů (72,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 43,8 % (53 vozů).

Ročník 200694,2 %
Model celkem93,7 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy FR-V 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 6,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,0 % -
6 let97,1 % -
8 let93,2 % -
10 let92,0 % -
12 let90,9 % -
14 let85,2 % -
16 let89,0 % -
18 let90,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 103 kW (58,7 %), 1.7 Benzín 92 kW (22,3 %), 2.0 Benzín 110 kW (10,7 %).

Barevně převládá šedá (16,5 %), druhá nejčastější je šedá-metal (12,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 212 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,2 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 185 296 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 133 029 až 241 976 km. To odpovídá asi 9 265 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,4 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (43,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku85336,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení50821,8 %
Brzdové zařízení39617,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1637,0 %
Výhledy1355,8 %
Řízení1315,6 %
Obtěžování okolí893,8 %
Identifikace vozidla532,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
362×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
216×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
181×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
126×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
120×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
107×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
99×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
65×

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
2.2 Nafta 103 kW7193,9 %–

Z registru vozidel

Složení Hondy FR-V 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie35,8 % · 19 vozidel
  • Německo34,0 % · 18 vozidel
  • Belgie7,5 % · 4 vozidla
  • Dánsko3,8 % · 2 vozidla
  • Rakousko3,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země9,4 % · 5 vozidel
  • země neurčena5,7 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,8 % · 204 prohlídek
  • Hlavní město Praha15,6 % · 189 prohlídek
  • Jihomoravský kraj12,5 % · 152 prohlídek
  • ostatní55,0 % · 667 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá16,5 % · 20 vozidel
  • Šedá metalíza12,4 % · 15 vozidel
  • Modrá10,7 % · 13 vozidel
  • Modrá metalíza7,4 % · 9 vozidel
  • Stříbrná metalíza7,4 % · 9 vozidel
  • ostatní45,5 % · 55 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
41,7 %
evidováno u 83 vozů
Tažné zařízení
37,7 %
evidováno u 75 vozů
Katalyzátor
9,5 %
evidováno u 19 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 44,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 97,8 %EURO 3 · 1,1 %EURO 5 · 1,1 %

Jiné ročníky Hondy FR-V

Proklepněte konkrétní Hondu FR-V 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.