Fiat Palio 2003

Evidováno
200
Způsobilost na STK
90,5 %
Ø nájezd (medián)
130 917 km
Dovezeno (20 ks)
10 %

Způsobilé na 30 dnů 5,9 % · Nezpůsobilé 2,8 % (celkem 8,7 % bez plné způsobilosti, z 1 670 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2003 eviduje registr Fiatu Palia 200 vozů. V provozu jich zůstává 46 vozů (23,0 %); ze zahraničí dovezeno 20 vozů (10,0 %).

Ročník 200390,5 %
Model celkem90,4 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Palia 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let84,6 % -
8 let89,5 % -
10 let85,9 % -
12 let91,5 % -
14 let87,2 % -
16 let82,2 % -
18 let90,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 59 kW (44,0 %), 1.2 Benzín 44 kW (35,0 %), 1.2 Benzín (5,0 %).

Nejčastější barva je šedá-metal (30,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 670 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 90,5 %. Model jako celek dosahuje 90,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 90,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,9 % a „Nezpůsobilé“ 2,8 % ze všech prohlídek (celkem 8,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 130 917 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 89 215 až 173 752 km. To odpovídá asi 5 692 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihočeském kraji (35,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (10,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 39839,6 %
Brzdové zařízení86624,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení53215,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3389,6 %
Řízení2095,9 %
Výhledy1263,6 %
Identifikace vozidla571,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
580×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
367×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
288×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
186×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
182×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
150×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
132×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
130×

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 59 kW8889,0 %–
1.2 Benzín 44 kW7091,3 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Palia 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko35,0 % · 7 vozidel
  • Itálie30,0 % · 6 vozidel
  • Německo5,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena30,0 % · 6 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihočeský kraj13,7 % · 229 prohlídek
  • Jihomoravský kraj12,8 % · 213 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj11,7 % · 195 prohlídek
  • ostatní61,9 % · 1 033 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza30,5 % · 61 vozidel
  • Modrá metalíza30,0 % · 60 vozidel
  • Červená základní16,0 % · 32 vozidel
  • Červená metalíza7,0 % · 14 vozidel
  • Bílá5,0 % · 10 vozidel
  • ostatní11,5 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
36,1 %
evidováno u 82 vozů
Katalyzátor
26,4 %
evidováno u 60 vozů
ABS
6,6 %
evidováno u 15 vozů
Airbag
6,2 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 9,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 95,2 %EURO 4 · 4,8 %

Jiné ročníky Fiatu Palia

Proklepněte konkrétní Fiat Palio 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.