Fiat Palio 2001

Evidováno
156
Způsobilost na STK
91,4 %
Ø nájezd (medián)
130 891 km
Dovezeno (155 ks)
99 %

Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 2,2 % (celkem 7,7 % bez plné způsobilosti, z 1 061 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Fiat Palio ročníku 2001 má v ČR 156 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 25 vozů (16,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 99,4 % (155 vozů).

Ročník 200191,4 %
Model celkem90,4 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Palia 2001 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 8 let a 14 let klesla plná způsobilost o 2,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let85,5 % -
10 let82,1 % -
12 let87,3 % -
14 let82,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 44 kW (35,3 %), 1.9 Nafta 46 kW (17,3 %), 1.2 Benzín 54 kW (15,4 %).

Barevně převládá šedá-metal (28,8 %), druhá nejčastější je modrá-metal (17,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 061 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 91,4 %. Model jako celek dosahuje 90,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 2,2 % ze všech prohlídek (celkem 7,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 130 891 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 103 667 až 164 050 km. To odpovídá asi 5 236 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (42,9 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (99,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 01639,7 %
Brzdové zařízení60923,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení39015,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav27710,8 %
Řízení1656,5 %
Výhledy1013,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
372×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
248×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
198×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
158×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
135×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
118×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
93×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
87×

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 44 kW5590,5 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Palia 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie16,1 % · 25 vozidel
  • Německo9,0 % · 14 vozidel
  • Rakousko3,2 % · 5 vozidel
  • Francie2,6 % · 4 vozidla
  • Belgie1,3 % · 2 vozidla
  • ostatní země0,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena67,1 % · 104 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj21,0 % · 223 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj16,3 % · 173 prohlídek
  • Jihočeský kraj11,7 % · 124 prohlídek
  • ostatní51,0 % · 541 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza28,8 % · 45 vozidel
  • Modrá metalíza17,9 % · 28 vozidel
  • Stříbrná metalíza12,8 % · 20 vozidel
  • Zelená metalíza7,7 % · 12 vozidel
  • Bílá7,1 % · 11 vozidel
  • ostatní25,6 % · 40 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
36,3 %
evidováno u 69 vozů
Tažné zařízení
26,3 %
evidováno u 50 vozů
Airbag
17,9 %
evidováno u 34 vozů
Katalyzátor
12,6 %
evidováno u 24 vozů
Klimatizace
8,9 %
evidováno u 17 vozů
Pohon na plyn
5,3 %
evidováno u 10 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 83,3 %EURO 2 · 16,7 %

Jiné ročníky Fiatu Palia

Proklepněte konkrétní Fiat Palio 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.