Fiat Fiorino 2009

Evidováno
259
Způsobilost na STK
94,5 %
Ø nájezd (medián)
128 518 km
Dovezeno (49 ks)
19 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 2 395 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 52 849 Kčmedián 65 590 Kčdo 72 728 Kč

Fiat Fiorino ročníku 2009 má v ČR 259 vozů. V provozu jich zůstává 185 vozů (71,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 18,9 % (49 vozů).

Ročník 200994,5 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Fiorina 2009 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 4,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,0 % -
6 let92,8 % -
8 let96,9 % -
10 let91,5 % -
12 let93,2 % -
14 let95,4 % -
16 let93,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Nafta 55 kW (52,9 %), 1.4 Benzín 54 kW (43,2 %), 1.4 Benzín+LPG 54 kW (3,9 %).

Barevně převládá bílá (14,7 %), druhá nejčastější je červená (13,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 395 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2009 mělo plnou způsobilost 94,5 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2008 (93,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 128 518 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 87 759 až 180 635 km. To odpovídá asi 7 560 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,8 %), pak následují Jihočeský kraj a Praha.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 24334,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení81222,7 %
Brzdové zařízení52114,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3349,3 %
Výhledy2547,1 %
Řízení1945,4 %
Identifikace vozidla1163,2 %
Obtěžování okolí1042,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
470×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
397×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
264×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
149×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
144×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
141×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
140×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
135×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

6,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P023021×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 208 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2009

MotorPočetSTK~cena
1.2 Nafta 55 kW13794,6 %59 000 Kč
1.4 Benzín 54 kW11294,1 %72 179 Kč

Cenový odhad

52 849
od Kč
65 590
medián Kč
72 728
do Kč

Při nájezdu kolem 171 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km102 000 Kč
100 000 km80 000 Kč
150 000 km69 000 Kč
200 000 km59 000 Kč
250 000 km52 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Fiat Fiorina ročníku 2009 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 65 590 Kč (při mediánovém nájezdu 170 550 km). Běžné rozpětí je od 52 849 do 72 728 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 74 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 45 255 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 102 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 52 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fiatu Fiorina 2009 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo61,2 % · 30 vozidel
  • Rakousko18,4 % · 9 vozidel
  • Itálie8,2 % · 4 vozidla
  • Francie4,1 % · 2 vozidla
  • Dánsko2,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,1 % · 2 vozidla
  • země neurčena2,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj15,8 % · 379 prohlídek
  • Jihočeský kraj12,5 % · 300 prohlídek
  • Hlavní město Praha10,5 % · 251 prohlídek
  • ostatní61,2 % · 1 465 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá14,7 % · 38 vozidel
  • Červená13,9 % · 36 vozidel
  • Červená základní12,4 % · 32 vozidel
  • Zelená metalíza12,0 % · 31 vozidel
  • Šedá metalíza8,5 % · 22 vozidel
  • ostatní38,6 % · 100 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
48,0 %
evidováno u 189 vozů
Tažné zařízení
35,3 %
evidováno u 139 vozů
Katalyzátor
6,9 %
evidováno u 27 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 37,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 97,3 %EURO 6 · 1,4 %EURO 3 · 0,7 %EURO 5 · 0,7 %

Jiné ročníky Fiatu Fiorina

Proklepněte konkrétní Fiat Fiorino 2009

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.