Daihatsu Applause 1995

Evidováno
73
Způsobilost na STK
94,1 %
Ø nájezd (medián)
158 451 km
Dovezeno (35 ks)
48 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti, z 170 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 20,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Daihatsu Applause ročníku 1995 má v ČR 73 vozů. V provozu jich zůstává 8 vozů (11,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 47,9 % (35 vozů).

Ročník 199594,1 %
Model celkem93,3 %
Značka celkem92,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (61,6 %), 1.6 Benzín 77 kW (38,4 %).

Barevně převládá červená-základní (28,8 %), druhá nejčastější je zelená-metal (13,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 170 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 94,1 %. Model jako celek dosahuje 93,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 158 451 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 133 425 až 176 705 km. To odpovídá asi 5 111 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihočeském kraji (51,2 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (47,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku14158,0 %
Brzdové zařízení10242,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
50×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
32×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
27×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
23×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
21×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
20×
7
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
12×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
10×

Z registru vozidel

Složení Daihatsu Applause 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo5,7 % · 2 vozidla
  • Rakousko2,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena91,4 % · 32 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihočeský kraj24,1 % · 41 prohlídek
  • Středočeský kraj12,4 % · 21 prohlídek
  • Hlavní město Praha10,6 % · 18 prohlídek
  • ostatní52,9 % · 90 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní28,8 % · 21 vozidel
  • Zelená metalíza13,7 % · 10 vozidel
  • Modrá metalíza9,6 % · 7 vozidel
  • Modrá světlá9,6 % · 7 vozidel
  • Zelená základní9,6 % · 7 vozidel
  • ostatní28,8 % · 21 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
51,9 %
evidováno u 41 vozů
Tažné zařízení
34,2 %
evidováno u 27 vozů
ABS
5,1 %
evidováno u 4 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Jiné ročníky Daihatsu Applause

Proklepněte konkrétní Daihatsu Applause 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.