Cupra Formentor 2022

Evidováno
554
Způsobilost na STK
98,3 %
Ø nájezd (medián)
44 948 km
Dovezeno (57 ks)
10 %

Způsobilé na 30 dnů 1,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti, z 1 511 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 533 028 Kčmedián 590 000 Kčdo 670 000 Kč

Pro Cupru Formentor ročníku 2022 eviduje registr 554 vozů. Žádný jiný ročník nemá v registrech více kusů. Aktivně jezdí 520 vozů (93,9 %), dovoz tvoří 10,3 % ročníku (57 vozů).

Ročník 202298,3 %
Model celkem98,8 %
Značka celkem98,7 %

Jak ročník stárne

Cupry Formentoru 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,9 %40 000 až 70 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín 110 kW (62,6 %), 2.0 Benzín 140 kW (18,2 %), 2.0 Benzín 228 kW (7,2 %).

Nejčastější barva je šedá (41,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 511 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,3 %. Model jako celek dosahuje 98,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 98,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (96,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 58,6 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 44 948 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 27 907 až 65 773 km. To odpovídá asi 11 237 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (49,3 %), pak následují Středočeský kraj a Olomoucký kraj.

Podíl dovozů (10,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
22×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
17×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
6×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
4×
6
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
3×
7
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
8
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.6.1
2×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.5 Benzín 110 kW34798,2 %550 000 Kč
2.0 Benzín 140 kW10197,7 %610 700 Kč
2.0 Benzín 228 kW4099,1 %687 027 Kč

Cenový odhad

533 028
od Kč
590 000
medián Kč
670 000
do Kč

Při nájezdu kolem 62 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km642 000 Kč
50 000 km612 000 Kč
75 000 km582 000 Kč
100 000 km554 000 Kč
125 000 km535 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Cupra Formentoru ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 590 000 Kč (při mediánovém nájezdu 61 544 km). Běžné rozpětí je od 533 028 do 670 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 779 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 489 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 642 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 535 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Cupry Formentoru 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo57,9 % · 33 vozidel
  • Rakousko14,0 % · 8 vozidel
  • Belgie3,5 % · 2 vozidla
  • Dánsko3,5 % · 2 vozidla
  • Itálie3,5 % · 2 vozidla
  • ostatní země15,8 % · 9 vozidel
  • země neurčena1,8 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha27,3 % · 412 prohlídek
  • Středočeský kraj15,5 % · 234 prohlídek
  • Olomoucký kraj12,5 % · 189 prohlídek
  • ostatní44,7 % · 676 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá41,5 % · 230 vozidel
  • Bílá17,1 % · 95 vozidel
  • Černá14,6 % · 81 vozidel
  • Modrá13,4 % · 74 vozidel
  • Červená7,2 % · 40 vozidel
  • ostatní6,1 % · 34 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
11,1 %
evidováno u 245 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 73,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 2 213 vozů Cupry Formentoru 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
90,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
57,5 %
vyvezeno 42,5 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Cupry Formentoru

Proklepněte konkrétní Cupru Formentor 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.