Chrysler 300C 2004

Evidováno
61
Způsobilost na STK
92,5 %
Ø nájezd (medián)
178 405 km
Dovezeno (43 ks)
70 %

Způsobilé na 30 dnů 6,6 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 7,1 % bez plné způsobilosti, z 733 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Chrysler 300C ročníku 2004 eviduje registr 61 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. Aktivně jezdí 43 vozů (70,5 %), dovoz tvoří 70,5 % ročníku (43 vozů).

Ročník 200492,5 %
Model celkem91,9 %
Značka celkem91,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 5.7 Benzín 250 kW (32,8 %), 3.5 Benzín 183 kW (27,9 %), 5.7 Benzín+LPG 250 kW (19,7 %).

Barevně převládá šedá-metal (24,6 %), druhá nejčastější je černá (19,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 733 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 92,5 %. Model jako celek dosahuje 91,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 178 405 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 130 691 až 251 691 km. To odpovídá asi 8 109 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (39,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (70,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku26435,2 %
Brzdové zařízení18825,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení16121,5 %
Řízení729,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav658,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
94×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
62×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
58×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
49×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
39×
6
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
39×
7
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
34×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
33×

Z registru vozidel

Složení Chrysleru 300C 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo27,9 % · 12 vozidel
  • Rakousko4,7 % · 2 vozidla
  • Belgie2,3 % · 1 vozidlo
  • Francie2,3 % · 1 vozidlo
  • Lotyšská republika2,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země11,6 % · 5 vozidel
  • země neurčena48,8 % · 21 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha17,1 % · 125 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,9 % · 102 prohlídek
  • Středočeský kraj12,4 % · 91 prohlídek
  • ostatní56,6 % · 415 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza24,6 % · 15 vozidel
  • Černá19,7 % · 12 vozidel
  • Černá metalíza19,7 % · 12 vozidel
  • Šedá14,8 % · 9 vozidel
  • Stříbrná metalíza6,6 % · 4 vozidla
  • ostatní14,8 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
58,7 %
evidováno u 54 vozů
Pohon na plyn
34,8 %
evidováno u 32 vozů
Tažné zařízení
23,9 %
evidováno u 22 vozů
Katalyzátor
18,5 %
evidováno u 17 vozů
Airbag
9,8 %
evidováno u 9 vozů
Klimatizace
8,7 %
evidováno u 8 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 39,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 83,3 %EURO 3 · 13,9 %EURO 5 · 2,8 %

Jiné ročníky Chrysleru 300C

Proklepněte konkrétní Chrysler 300C 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.