Audi 80 1996

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 53 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
53
Způsobilost na STK
88,8 %
Ø nájezd (medián)
214 169 km
Dovezeno (47 ks)
89 %

Způsobilé na 30 dnů 7,7 % · Nezpůsobilé 2,3 % (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti, z 441 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 11,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1996 eviduje registr Audi 80 53 vozů. V provozu jich zůstává 23 vozů (43,4 %); ze zahraničí dovezeno 47 vozů (88,7 %).

Ročník 199688,8 %
Model celkem92,8 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi 80 1996 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 14 let a 18 let klesla plná způsobilost o 1,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let86,3 % -
16 let80,2 % -
18 let85,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 66 kW (41,5 %), 1.9 Nafta (24,5 %), 2.0 Benzín (17,0 %).

Barevně převládá modrá-metal (13,2 %), druhá nejčastější je zelená-metal (11,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 441 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1996 mělo plnou způsobilost 88,8 %. Model jako celek dosahuje 92,8 %, tento ročník je tedy o 4,1 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 88,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,7 % a „Nezpůsobilé“ 2,3 % ze všech prohlídek (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 4,5 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1995 (93,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 214 169 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 172 558 až 267 203 km. To odpovídá asi 7 139 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Plzeňském kraji (33,6 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (88,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 16842,2 %
Brzdové zařízení65223,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení35712,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav32411,7 %
Řízení1987,1 %
Výhledy722,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
371×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
243×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
211×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
148×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
146×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
120×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
108×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
105×

Z registru vozidel

Složení Audi 80 1996 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo17,0 % · 8 vozidel
  • Itálie4,3 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko4,3 % · 2 vozidla
  • Francie2,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena72,3 % · 34 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Plzeňský kraj32,7 % · 144 prohlídek
  • Jihomoravský kraj32,2 % · 142 prohlídek
  • Středočeský kraj32,2 % · 142 prohlídek
  • ostatní2,9 % · 13 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza13,2 % · 7 vozidel
  • Černá11,3 % · 6 vozidel
  • Zelená11,3 % · 6 vozidel
  • Zelená metalíza11,3 % · 6 vozidel
  • Červená základní9,4 % · 5 vozidel
  • ostatní43,4 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
34,4 %
evidováno u 52 vozů
ABS
31,8 %
evidováno u 48 vozů
Tažné zařízení
26,5 %
evidováno u 40 vozů
Airbag
11,9 %
evidováno u 18 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 12,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 52,6 %EURO 1 · 47,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1996 je mezi ročníky 80 podprůměrný. Plná způsobilost je o 4,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Audi 80

Proklepněte konkrétní Audi 80 1996

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.