Audi 80 1995

Evidováno
306
Způsobilost na STK
93,2 %
Ø nájezd (medián)
235 357 km
Dovezeno (260 ks)
85 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti, z 2 164 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 11,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Audi 80 ročníku 1995 má v ČR 306 vozů. V provozu jich zůstává 117 vozů (38,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 85,0 % (260 vozů).

Ročník 199593,2 %
Model celkem92,8 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi 80 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let86,4 % -
16 let88,2 % -
18 let87,6 % -
20 let89,1 % -
22 let91,2 % -
24 let90,3 % -
26 let91,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 66 kW (33,3 %), 1.9 Nafta (26,8 %), 2.0 Benzín (11,4 %).

Barevně převládá zelená-metal (13,4 %), druhá nejčastější je šedá-metal (9,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 164 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 93,2 %. Model jako celek dosahuje 92,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 235 357 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 187 762 až 294 490 km. To odpovídá asi 7 592 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,7 %), pak následují Plzeňský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (85,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 84439,5 %
Brzdové zařízení1 71023,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení1 00213,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav79011,0 %
Řízení4366,1 %
Výhledy2543,5 %
Identifikace vozidla881,2 %
Jiné vybavení761,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
1 049×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
590×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
499×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
445×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
331×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
262×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
256×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
252×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 66 kW10291,4 %–

Z registru vozidel

Složení Audi 80 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo10,0 % · 26 vozidel
  • Itálie1,5 % · 4 vozidla
  • Rakousko1,5 % · 4 vozidla
  • Německo (NDR)0,4 % · 1 vozidlo
  • Polsko0,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země0,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena85,8 % · 223 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj15,8 % · 341 prohlídek
  • Plzeňský kraj15,2 % · 330 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,5 % · 313 prohlídek
  • ostatní54,5 % · 1 180 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza13,4 % · 41 vozidel
  • Šedá metalíza9,8 % · 30 vozidel
  • Modrá metalíza8,2 % · 25 vozidel
  • Černá7,8 % · 24 vozidel
  • Červená základní7,2 % · 22 vozidel
  • ostatní53,6 % · 164 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
47,6 %
evidováno u 209 vozů
ABS
39,4 %
evidováno u 173 vozů
Katalyzátor
26,2 %
evidováno u 115 vozů
Airbag
20,0 %
evidováno u 88 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 15,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 73,1 %EURO 1 · 26,9 %

Jiné ročníky Audi 80

Proklepněte konkrétní Audi 80 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.