Alfa Romeo 159 2010

Evidováno
154
Způsobilost na STK
94,8 %
Ø nájezd (medián)
182 428 km
Dovezeno (81 ks)
53 %

Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 468 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 84 000 Kčmedián 99 669 Kčdo 144 000 Kč

Alfa Romeo 159 ročníku 2010 má v ČR 154 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 131 vozů (85,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 52,6 % (81 vozů).

Ročník 201094,8 %
Model celkem93,8 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Alfa Romeo 159 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 8,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,2 % -
6 let92,9 % -
8 let94,9 % -
10 let94,1 % -
12 let91,6 % -
14 let89,6 % -
16 let87,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 125 kW (31,2 %), 1.9 Nafta 110 kW (20,1 %), 1.7 Benzín 147 kW (13,6 %).

Barevně převládá černá (29,9 %), druhá nejčastější je černá-metal (14,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 468 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 94,8 %. Model jako celek dosahuje 93,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2009 (93,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 182 428 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 141 167 až 225 915 km. To odpovídá asi 11 402 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (37,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (52,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku70429,3 %
Brzdové zařízení44018,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení39016,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2189,1 %
Obtěžování okolí2108,7 %
Řízení2008,3 %
Výhledy1797,4 %
Identifikace vozidla632,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
244×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
175×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
121×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
117×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
111×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
91×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
87×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
82×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 064 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 125 kW4892,0 %100 000 Kč

Cenový odhad

84 000
od Kč
99 669
medián Kč
144 000
do Kč

Při nájezdu kolem 191 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km144 000 Kč
150 000 km117 000 Kč
200 000 km96 000 Kč
250 000 km81 000 Kč
300 000 km67 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Alfa Romeo 159 ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 99 669 Kč (při mediánovém nájezdu 191 000 km). Běžné rozpětí je od 84 000 do 144 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 182 398 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 66 976 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 144 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 67 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Alfa Romeo 159 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo44,4 % · 36 vozidel
  • Itálie37,0 % · 30 vozidel
  • Belgie8,6 % · 7 vozidel
  • Rakousko4,9 % · 4 vozidla
  • Francie1,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,5 % · 2 vozidla
  • země neurčena1,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha23,6 % · 347 prohlídek
  • Středočeský kraj20,8 % · 306 prohlídek
  • Jihomoravský kraj18,6 % · 273 prohlídek
  • ostatní36,9 % · 542 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá29,9 % · 46 vozidel
  • Černá metalíza14,3 % · 22 vozidel
  • Bílá13,6 % · 21 vozidel
  • Šedá metalíza13,0 % · 20 vozidel
  • Šedá11,7 % · 18 vozidel
  • ostatní17,5 % · 27 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
31,5 %
evidováno u 113 vozů
Tažné zařízení
15,0 %
evidováno u 54 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 52,9 %EURO 5 · 45,3 %EURO 3 · 1,2 %EURO 6 · 0,6 %

Jiné ročníky Alfa Romeo 159

Proklepněte konkrétní Alfa Romeo 159 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.