CAR OK STK s.r.o., Bobrky 2270
Bobrky 2270, 75501 Vsetín
Způsobilé na 30 dnů 6,9 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 8,3 % bez plné způsobilosti, z 276 332 prohlídek)
Způsobilost na STK 91,7 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 36 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice ve Vsetíně podle veřejných záznamů: 276 332 kontrol celkem, medián délky prohlídky 36 min, plná způsobilost 91,7 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 26 918 prohlídek, které Bobrky 2270, 75501 Vsetín zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,4 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 74 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
219 487 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 794,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
39 772 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 143,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 469 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 8,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 276 332 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,0 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 2 784 | 93,7 % |
| 2009 | 16 328 | 90,3 % |
| 2010 | 17 057 | 90,1 % |
| 2011 | 17 099 | 90,0 % |
| 2012 | 16 974 | 89,6 % |
| 2013 | 16 229 | 90,6 % |
| 2014 | 15 559 | 91,8 % |
| 2015 | 15 182 | 91,2 % |
| 2016 | 14 918 | 90,5 % |
| 2017 | 14 669 | 91,6 % |
| 2018 | 15 503 | 91,8 % |
| 2019 | 15 761 | 92,2 % |
| 2020 | 14 270 | 94,1 % |
| 2021 | 15 183 | 92,8 % |
| 2022 | 15 863 | 92,8 % |
| 2023 | 14 911 | 93,4 % |
| 2024 | 14 386 | 92,1 % |
| 2025 | 13 697 | 93,0 % |
| 2026 | 9 959 | 93,4 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
CAR OK STK s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25351214
- Sídlo
- Vsetín
- Telefon
- 604994264
- carok.stk@tiscali.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Zlínský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 79 406 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 49 155, tedy 61,9 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.1 | 12,7 / 1 000 | 5,6 / 1 000 |
| Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3.kód 4.4.1.1.4 | 4,3 / 1 000 | 2 / 1 000 |
| Netěsnost nápravy.kód 5.1.1.5.1 | 85,5 / 1 000 | 41 / 1 000 |
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.2 | 1,2 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 1,4 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).kód 4.1.1.1.4 | 56 / 1 000 | 36 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.