Autotest-TKMV s.r.o., Dobenínská 2014
Dobenínská 2014, 54701 Náchod
Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,6 % bez plné způsobilosti, z 263 567 prohlídek)
Způsobilost na STK 92,4 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 57 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice v Náchodě podle veřejných záznamů: 263 567 kontrol celkem, medián délky prohlídky 57 min, plná způsobilost 92,4 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 30 997 prohlídek, které Dobenínská 2014, 54701 Náchod zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||||
| út | ||||||||||||||
| st | ||||||||||||||
| čt | ||||||||||||||
| pá | ||||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 9 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,9 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 149 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
575 030 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 2181,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
40 209 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 152,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
4 604 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 17,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 263 567 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,3 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 3 507 | 92,2 % |
| 2009 | 12 647 | 91,2 % |
| 2010 | 13 237 | 91,5 % |
| 2011 | 13 468 | 92,4 % |
| 2012 | 13 854 | 92,4 % |
| 2013 | 14 077 | 91,4 % |
| 2014 | 14 406 | 92,7 % |
| 2015 | 13 933 | 93,1 % |
| 2016 | 12 435 | 91,2 % |
| 2017 | 13 931 | 92,0 % |
| 2018 | 14 419 | 92,2 % |
| 2019 | 15 459 | 92,4 % |
| 2020 | 15 680 | 93,8 % |
| 2021 | 16 829 | 92,1 % |
| 2022 | 16 677 | 92,8 % |
| 2023 | 15 296 | 94,4 % |
| 2024 | 16 374 | 92,6 % |
| 2025 | 15 658 | 92,6 % |
| 2026 | 11 680 | 92,5 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
Autotest-TKMV s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 63978563
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 494 770 750
- biederman@autotest-tkmv.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, M2, M3, N1, N2, N3, O1, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Královéhradecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 79 831 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 44 111, tedy 55,3 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Bezprostřední riziko závady nebo prasknutí brzdového potrubí.kód 1.1.11.1 | 1,8 / 1 000 | 0,2 / 1 000 |
| Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny.kód 1.1.11.2.3 | 3,7 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 4,5 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.kód 5.2.2.4 | 3,7 / 1 000 | 1,3 / 1 000 |
| Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.kód 6.1.2.2.1 | 96,7 / 1 000 | 37,7 / 1 000 |
| Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.2.1.1.2 | 7 / 1 000 | 3 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.