STK Turnov, s.r.o., Nudvojovická 1681
Nudvojovická 1681, 51101 Turnov
Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 366 932 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,0 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 39 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v Turnově provedla 366 932 kontrol; medián doby kontroly je 39 min, plná způsobilost 93,0 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 45 691 prohlídek, které Nudvojovická 1681, 51101 Turnov zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 8 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,6 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 94 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
481 512 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1312,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
45 229 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 123,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
3 427 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 9,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 366 932 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,6 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 4 803 | 93,0 % |
| 2009 | 16 529 | 91,7 % |
| 2010 | 17 463 | 91,7 % |
| 2011 | 18 160 | 92,3 % |
| 2012 | 18 909 | 91,2 % |
| 2013 | 19 271 | 91,9 % |
| 2014 | 18 828 | 92,6 % |
| 2015 | 20 360 | 92,5 % |
| 2016 | 19 638 | 92,1 % |
| 2017 | 19 662 | 92,8 % |
| 2018 | 19 866 | 91,8 % |
| 2019 | 20 264 | 92,3 % |
| 2020 | 20 282 | 93,2 % |
| 2021 | 21 240 | 95,0 % |
| 2022 | 24 315 | 95,5 % |
| 2023 | 23 213 | 94,7 % |
| 2024 | 23 686 | 94,3 % |
| 2025 | 23 307 | 93,4 % |
| 2026 | 17 136 | 92,7 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK Turnov, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25261355
- Sídlo
- Turnov
- Telefon
- 481 325 637
- stkturnov@tiscali.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Nudvojovická 1681, 51101 Turnov.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Liberecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 104 128 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 61 424, tedy 59,0 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční.kód 1.4.1.1.1 | 4,4 / 1 000 | 2,4 / 1 000 |
| Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.1 | 188,1 / 1 000 | 122,5 / 1 000 |
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 1,2 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.kód 6.2.1.1.1 | 225,9 / 1 000 | 175,4 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.