STK Rybnice s.r.o., Rybnice 155
Rybnice 155, 33151 Kaznějov
Způsobilé na 30 dnů 6,7 % · Nezpůsobilé 2,1 % (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti, z 447 841 prohlídek)
Způsobilost na STK 91,3 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 42 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v Kaznějově provedla 447 841 kontrol; medián doby kontroly je 42 min, plná způsobilost 91,3 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 59 847 prohlídek, které Rybnice 155, 33151 Kaznějov zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 13:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||||||
| út | |||||||||||||||||
| st | |||||||||||||||||
| čt | |||||||||||||||||
| pá | |||||||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 10,3 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 84 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
689 895 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1540,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
93 326 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 208,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
8 151 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 18,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 447 841 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,2 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 3 782 | 90,6 % |
| 2009 | 19 807 | 91,2 % |
| 2010 | 20 339 | 91,0 % |
| 2011 | 19 802 | 91,7 % |
| 2012 | 20 949 | 91,4 % |
| 2013 | 20 084 | 92,0 % |
| 2014 | 20 352 | 92,1 % |
| 2015 | 22 659 | 91,4 % |
| 2016 | 23 690 | 91,2 % |
| 2017 | 24 601 | 91,5 % |
| 2018 | 25 842 | 91,9 % |
| 2019 | 26 454 | 93,0 % |
| 2020 | 26 382 | 92,6 % |
| 2021 | 28 456 | 92,8 % |
| 2022 | 30 407 | 91,2 % |
| 2023 | 30 238 | 91,5 % |
| 2024 | 31 251 | 90,2 % |
| 2025 | 30 851 | 88,5 % |
| 2026 | 21 895 | 88,3 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK Rybnice s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 45358044
- Sídlo
- Rybnice
- Telefon
- 373 300 525
- uteseny@pasekgroup.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, M2, M3, N1, N2, N3, O1, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Rybnice 155, 33151 Rybnice.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Plzeňský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 125 733 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 70 863, tedy 56,4 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.2 | 1,5 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.3 | 1,4 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
| Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.1 | 9,3 / 1 000 | 5,6 / 1 000 |
| V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní.kód 2.1.3.1.1 | 5 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.2 | 6,1 / 1 000 | 3,8 / 1 000 |
| U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj.kód 4.7.1.2.2 | 5,2 / 1 000 | 3,6 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.