STK Humpolec s.r.o., Pelhřimovská 738
Pelhřimovská 738, 39601 Humpolec
Způsobilé na 30 dnů 6,8 % · Nezpůsobilé 3,4 % (celkem 10,2 % bez plné způsobilosti, z 255 315 prohlídek)
Způsobilost na STK 89,7 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 37 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Souhrn dat pro tuto stanici: 255 315 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 89,7 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 15 320 kontrol.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 30 715 prohlídek, které Pelhřimovská 738, 39601 Humpolec zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v pátek kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá | |||||||||||||
| so | |||||||||||||
| ne |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 8,7 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 70 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
408 185 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1598,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
53 651 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 210,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
8 849 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 34,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 255 315 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 3,6 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 913 | 88,8 % |
| 2009 | 10 857 | 88,4 % |
| 2010 | 11 360 | 87,7 % |
| 2011 | 11 959 | 88,1 % |
| 2012 | 12 561 | 88,6 % |
| 2013 | 12 425 | 89,4 % |
| 2014 | 12 753 | 90,4 % |
| 2015 | 15 079 | 91,4 % |
| 2016 | 15 348 | 89,8 % |
| 2017 | 14 591 | 87,6 % |
| 2018 | 14 329 | 88,9 % |
| 2019 | 15 073 | 89,9 % |
| 2020 | 15 096 | 90,0 % |
| 2021 | 15 557 | 91,4 % |
| 2022 | 16 659 | 90,7 % |
| 2023 | 15 920 | 90,8 % |
| 2024 | 16 644 | 89,9 % |
| 2025 | 15 281 | 90,5 % |
| 2026 | 11 910 | 90,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK Humpolec s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25163582
- Sídlo
- Humpolec
- Telefon
- +420 607 075 136
- stk.humpolec@autodomin.cz
Vracejí se sem řidiči
Z 71 578 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 41 479, tedy 57,9 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v celé šířce běhounu některé části pneumatiky v souladu s požadavky.kód 5.2.3.6.2 | 5,3 / 1 000 | 0,3 / 1 000 |
| V autobusu není lékárnička uložena na označeném nebo přístupném místě v prostoru pro cestující (je např. v zavazadlovém prostoru).kód 7.5.1.2 | 6 / 1 000 | 0,4 / 1 000 |
| Nesvítí zadní směrová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky.kód 4.4.1.1.3 | 3 / 1 000 | 0,2 / 1 000 |
| Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.kód 1.1.6.2.1 | 102,9 / 1 000 | 22,3 / 1 000 |
| Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.3 | 3,6 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
| Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.kód 5.3.2.2.1 | 130,4 / 1 000 | 41,8 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.