AR TRUCK s.r.o., Jitka-Otín 3
Jitka-Otín 3, 37701 Jindřichův Hradec
Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 7,1 % bez plné způsobilosti, z 41 186 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,0 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 50 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v Jindřichově Hradci provedla 41 186 kontrol; medián doby kontroly je 50 min, plná způsobilost 93,0 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 5 420 prohlídek, které Jitka-Otín 3, 37701 Jindřichův Hradec zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||||
| út | ||||||||||||||
| st | ||||||||||||||
| čt | ||||||||||||||
| pá | ||||||||||||||
| so | ||||||||||||||
| ne |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 6 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 3,6 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 96 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
47 455 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1152,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
5 927 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 143,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
181 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 4,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 41 186 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 2,4 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 540 | 90,4 % |
| 2009 | 2 423 | 90,1 % |
| 2010 | 2 258 | 89,9 % |
| 2011 | 2 098 | 88,9 % |
| 2012 | 1 941 | 92,0 % |
| 2013 | 1 948 | 91,7 % |
| 2014 | 1 781 | 93,9 % |
| 2015 | 1 896 | 93,3 % |
| 2016 | 2 122 | 90,1 % |
| 2017 | 2 242 | 90,5 % |
| 2018 | 2 061 | 92,7 % |
| 2019 | 2 129 | 92,8 % |
| 2020 | 2 173 | 93,4 % |
| 2021 | 2 730 | 94,8 % |
| 2022 | 2 599 | 94,8 % |
| 2023 | 2 639 | 96,0 % |
| 2024 | 2 746 | 94,2 % |
| 2025 | 2 727 | 95,8 % |
| 2026 | 2 133 | 97,1 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
AR TRUCK s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 49022288
- Sídlo
- Jindřichův Hradec
- Telefon
- 733 129 444
- stk@artruck.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, M2, M3, N2, N3, O1, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Jitka-Otín 3, 37701 Jindřichův Hradec.
Vracejí se sem řidiči
Z 9 491 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 5 905, tedy 62,2 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost).kód 4.8.1.1.2 | 49,7 / 1 000 | 4,9 / 1 000 |
| Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost.kód 1.1.9.1.1 | 142,2 / 1 000 | 16,4 / 1 000 |
| Netěsnost hydraulického zařízení.kód 6.2.9.7.1 | 62,2 / 1 000 | 10 / 1 000 |
| Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech.kód 1.2.1.1.1 | 4,6 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené.kód 0.2.1.2 | 3,9 / 1 000 | 1,1 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.1.1 | 2,6 / 1 000 | 1,1 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.