Volvo C30 2009

Evidováno
167
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
150 945 km
Dovezeno (37 ks)
22 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 1 764 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 50 694 Kčmedián 55 775 Kčdo 85 312 Kč

Volvo C30 ročníku 2009 má v ČR 167 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 155 vozů (92,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 22,2 % (37 vozů).

Ročník 200996,0 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva C30 2009 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let92,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 74 kW (35,9 %), 1.6 Benzín 73 kW (26,3 %), 1.6 Nafta 80 kW (18,0 %).

Barevně převládá bílá (24,0 %), druhá nejčastější je černá (22,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 764 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2009 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 150 945 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 99 959 až 197 424 km. To odpovídá asi 8 879 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (39,7 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení12470,1 %
Podvozek a části připevněné k podvozku5329,9 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
52×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
40×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
29×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
16×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
10×
6
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.
Brzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1
10×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
10×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
9×

Motorizace ročníku 2009

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 74 kW6095,7 %55 648 Kč
1.6 Benzín 73 kW4495,1 %56 000 Kč

Cenový odhad

50 694
od Kč
55 775
medián Kč
85 312
do Kč

Při nájezdu kolem 257 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km82 000 Kč
200 000 km66 000 Kč
250 000 km57 000 Kč
300 000 km47 000 Kč
350 000 km44 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo C30 ročníku 2009 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 55 775 Kč (při mediánovém nájezdu 257 483 km). Běžné rozpětí je od 50 694 do 85 312 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 202 600 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 46 000 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 82 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 44 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva C30 2009 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo48,6 % · 18 vozidel
  • Lucembursko10,8 % · 4 vozidla
  • Itálie8,1 % · 3 vozidla
  • Švédsko8,1 % · 3 vozidla
  • Rakousko5,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země13,5 % · 5 vozidel
  • země neurčena5,4 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha4,4 % · 77 prohlídek
  • Středočeský kraj3,7 % · 66 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj2,9 % · 51 prohlídek
  • ostatní89,0 % · 1 570 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá24,0 % · 40 vozidel
  • Černá22,2 % · 37 vozidel
  • Červená základní7,8 % · 13 vozidel
  • Modrá metalíza7,2 % · 12 vozidel
  • Šedá metalíza6,6 % · 11 vozidel
  • ostatní32,3 % · 54 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
58,1 %
evidováno u 133 vozů
Katalyzátor
9,6 %
evidováno u 22 vozů
Tažné zařízení
7,0 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 97,4 %EURO 5 · 1,7 %EURO 3 · 0,9 %

Jiné ročníky Volva C30

Proklepněte konkrétní Volvo C30 2009

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.