Toyota Starlet 1997

Evidováno
165
Způsobilost na STK
93,9 %
Ø nájezd (medián)
160 297 km
Dovezeno (150 ks)
91 %

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 1,8 % (celkem 5,6 % bez plné způsobilosti, z 1 190 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1997 Toyoty Starletu má v českých registrech 165 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu zůstává 48 vozů (29,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 150 vozů (90,9 %).

Ročník 199793,9 %
Model celkem92,9 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Toyoty Starletu 1997 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let90,3 % -
14 let89,7 % -
16 let95,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 55 kW (58,8 %), 1.3 Benzín (41,2 %).

Barevně převládá modrá-metal (18,2 %), druhá nejčastější je červená-základní (17,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 190 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 93,9 %. Model jako celek dosahuje 92,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 1,8 % ze všech prohlídek (celkem 5,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1996 (92,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 160 297 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 123 521 až 196 035 km. To odpovídá asi 5 527 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,6 %), pak následují Královéhradecký kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (90,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 16142,0 %
Brzdové zařízení64723,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38914,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav28010,1 %
Řízení1405,1 %
Výhledy973,5 %
Identifikace vozidla501,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
447×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
250×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
232×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
174×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
146×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
122×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
110×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
94×

Motorizace ročníku 1997

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 55 kW9795,1 %–

Z registru vozidel

Složení Toyoty Starletu 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo5,3 % · 8 vozidel
  • Rakousko2,0 % · 3 vozidla
  • země neurčena92,7 % · 139 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,0 % · 190 prohlídek
  • Královéhradecký kraj12,2 % · 145 prohlídek
  • Plzeňský kraj9,3 % · 111 prohlídek
  • ostatní62,5 % · 744 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza18,2 % · 30 vozidel
  • Červená základní17,0 % · 28 vozidel
  • Zelená metalíza13,9 % · 23 vozidel
  • Červená metalíza8,5 % · 14 vozidel
  • Bílá5,5 % · 9 vozidel
  • ostatní37,0 % · 61 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
35,5 %
evidováno u 66 vozů
Airbag
26,9 %
evidováno u 50 vozů
Tažné zařízení
12,9 %
evidováno u 24 vozů
ABS
8,1 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 20,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 86,8 %EURO 1 · 10,5 %EURO 3 · 2,6 %

Jiné ročníky Toyoty Starletu

Proklepněte konkrétní Toyotu Starlet 1997

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.