Toyota Aygo 2018

Evidováno
114
Způsobilost na STK
98,0 %
Ø nájezd (medián)
33 754 km
Dovezeno (5 ks)
4 %

Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti, z 510 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 179 900 Kčmedián 199 900 Kčdo 230 069 Kč

Pro Toyotu Aygo ročníku 2018 eviduje registr 114 vozů. Aktivně jezdí 106 vozů (93,0 %), dovoz tvoří 4,4 % ročníku (5 vozů).

Ročník 201898,0 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Toyoty Aygo 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 1,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,1 %10 000 až 30 000 km
6 let96,5 %20 000 až 50 000 km
8 let96,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 51 kW (57,0 %), 1.0 Benzín 53 kW (43,0 %).

Nejčastější barva je červená (51,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 510 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 98,0 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2017 (96,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 33 754 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 18 967 až 53 798 km. To odpovídá asi 4 219 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,5 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (4,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
50×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
14×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
13×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
12×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
10×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
10×
7
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
8×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
7×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 255 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 51 kW6598,1 %205 020 Kč
1.0 Benzín 53 kW4997,9 %191 714 Kč

Cenový odhad

179 900
od Kč
199 900
medián Kč
230 069
do Kč

Při nájezdu kolem 65 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km226 000 Kč
50 000 km205 000 Kč
75 000 km194 000 Kč
100 000 km188 000 Kč
125 000 km176 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Toyota Aygo ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 199 900 Kč (při mediánovém nájezdu 65 447 km). Běžné rozpětí je od 179 900 do 230 069 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 239 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 146 190 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 226 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 176 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Toyoty Aygo 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,0 % · 3 vozidla
  • Dánsko20,0 % · 1 vozidlo
  • Slovensko20,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj34,5 % · 245 prohlídek
  • Hlavní město Praha34,2 % · 243 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj31,4 % · 223 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená51,8 % · 59 vozidel
  • Bílá24,6 % · 28 vozidel
  • Fialová14,0 % · 16 vozidel
  • Černá6,1 % · 7 vozidel
  • Modrá3,5 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,2 %EURO 5 · 1,4 %EURO 4 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 526 vozů Toyoty Aygo 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
51,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
90,9 %
vyvezeno 8,2 % · zaniklo 0,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u Aygo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Toyoty Aygo

Proklepněte konkrétní Toyotu Aygo 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.