Seat Terra 1993

Evidováno
157
Způsobilost na STK
94,7 %
Ø nájezd (medián)
81 073 km
Dovezeno (92 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 1,9 % · Nezpůsobilé 1,9 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 260 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 27,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Seat Terru ročníku 1993 eviduje registr 157 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. Aktivně jezdí 29 vozů (18,5 %), dovoz tvoří 58,6 % ročníku (92 vozů).

Ročník 199394,7 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Nafta (71,3 %), 0.9 Benzín (19,1 %), 1.4 Nafta 35 kW (5,1 %).

Nejčastější barva je bílá (54,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 260 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 94,7 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,9 % a „Nezpůsobilé“ 1,9 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1992 (96,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 81 073 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 51 064 až 122 800 km. To odpovídá asi 2 457 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (38,5 %), pak následují Středočeský kraj a Vysočina.

Vysoký podíl dovozů (58,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
16×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
11×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
11×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
5×
5
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
5×
6
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.
Brzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1
5×
7
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
5×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
5×

Z registru vozidel

Složení Seatu Terry 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 92 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj7,7 % · 20 prohlídek
  • Středočeský kraj6,9 % · 18 prohlídek
  • Kraj Vysočina5,4 % · 14 prohlídek
  • ostatní80,0 % · 208 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá54,1 % · 85 vozidel
  • Červená základní17,2 % · 27 vozidel
  • Modrá základní10,8 % · 17 vozidel
  • Modrá tmavá9,6 % · 15 vozidel
  • Modrá světlá4,5 % · 7 vozidel
  • ostatní3,8 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
27,5 %
evidováno u 44 vozů
Katalyzátor
23,1 %
evidováno u 37 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Seatu Terry

Proklepněte konkrétní Seat Terru 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.