Seat Terra 1992

Evidováno
274
Způsobilost na STK
96,2 %
Ø nájezd (medián)
71 176 km
Dovezeno (168 ks)
61 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 463 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 32,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1992 Seatu Terry má v českých registrech 274 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu zůstává 32 vozů (11,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 168 vozů (61,3 %).

Ročník 199296,2 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Nafta (77,7 %), 0.9 Benzín (17,2 %), 1.4 Nafta 35 kW (5,1 %).

Nejčastější barva je bílá (56,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 463 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 71 176 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 638 až 128 007 km. To odpovídá asi 2 093 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (43,3 %), pak následují Středočeský kraj a Vysočina.

Vysoký podíl dovozů (61,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku9161,5 %
Brzdové zařízení5738,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
31×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
23×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
16×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
14×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
13×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
13×
7
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
12×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
9×

Z registru vozidel

Složení Seatu Terry 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo2,4 % · 4 vozidla
  • Německo (NDR)0,6 % · 1 vozidlo
  • Rakousko0,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena96,4 % · 162 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj5,6 % · 26 prohlídek
  • Středočeský kraj3,9 % · 18 prohlídek
  • Kraj Vysočina3,5 % · 16 prohlídek
  • ostatní87,0 % · 403 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá56,2 % · 154 vozidel
  • Červená základní20,4 % · 56 vozidel
  • Modrá tmavá5,5 % · 15 vozidel
  • Modrá základní5,5 % · 15 vozidel
  • Modrá světlá2,6 % · 7 vozidel
  • ostatní9,9 % · 27 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
36,3 %
evidováno u 98 vozů
Katalyzátor
21,1 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Seatu Terry

Proklepněte konkrétní Seat Terru 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.